Strona główna / Lokalne / Podziękowali strażnikom granicznym za pracę

Podziękowali strażnikom granicznym za pracę

Uroczysty apel z okazji Święta Straży Granicznej oraz 25. rocznicy powstania formacji odbył się w poniedziałek, 16 maja, w Placówce Straży Granicznej Świnoujściu. Wręczone zostały resortowe odznaczenia, a także akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

Gospodarzem uroczystości był komendant świnoujskiej placówki ppłk SG Krzysztof Sosnowski, który podziękował wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom za rzetelne i sumienne wykonywanie obowiązków służbowych. Do życzeń i podziękowań przyłączył się kmdr SG Marek Mosionek, komendant Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej.

W uroczystości wzięli także udział miejscowi komendanci służb mundurowych oraz samorządowcy. Zastępca prezydenta miasta Świnoujścia Barbara Michalska podziękowała funkcjonariuszom za dotychczasową służbę i zaangażowanie w utrzymaniu ładu i porządku w mieście.

W korpusie oficerskim mianowanie na wyższy stopień otrzymało 7 funkcjonariuszy, 12 funkcjonariuszy awansowało w korpusie chorążych, a 9 w korpusie podoficerów.

Zobacz również

Spłoszony koń uciekał uciekał ulicami Świnoujścia

W niedzielne popołudnie policjanci, patrolując rejon Wybrzeża Władysława IV, dostrzegli machającą kobietę, która poinformowała ich, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.