Strona główna / Lokalne / Potworny odór przy ul. Konstytucji 3 Maja. „Co tak cuchnie?!”

Potworny odór przy ul. Konstytucji 3 Maja. „Co tak cuchnie?!”

Odebraliśmy sygnały od zaniepokojonych mieszkańców. -Nie można otworzyć okna. Od wczoraj żonę boli głowa. Myśleliśmy, że pośmierdzi i przestanie, ale to już drugi dzień tak cuchnie obornikiem. Uciążliwy zapach pojawił się w czwartek rano przy ul. Konstytucji 3 Maja w okolicy budynku nr 17. Był wyczuwalny przez cały dzień. Dziś też cuchnie!

Zatkałam nos, bo nie można normalnie przejść. Jest tak intensywny, że wywołuje nudności – mówi przechodząca kobieta.

Zapach jest wyczuwalny również przez kierowców dojeżdżających do skrzyżowania. Widać jak pośpiesznie zamykają szyby w swoich autach.

To prawdopodobnie środek na dziki. W nocy przeszła tędy cała wataha. Pewnie ktoś rozlał to po okolicy. Podobno będzie tak śmierdzieć przez dobrych kilka tygodni. Chyba, że przyjdzie ulewa – mówi mieszkaniec kamienicy. – Zapowiadają jednak słońce – dodaje.

Trudno powiedzieć, gdzie dokładnie jest źródło fetoru.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

8 komentarzy

  1. Wczoraj na „Beton Placu” yebało.

  2. od cechu taki smród się niesie do galerii

  3. Wali jak z dupy tygrysa!! Polska nic od panstwa tylko smrud i kredyty dla potomków. Skurwina gdzie byc patriota pozdro żołnierz!

  4. Tesarska Barbara

    Smród!!!- smrody.

  5. Mówi się też o jakiś wkładkach dezynfekujących włożonych do studzienek ale czy to prawda, prawdą niewątpliwie jest odór i smród w okolicach galeriowca na konstytucji przechodząc ludzie się duszą i mają odruchy wymiotne…ciekawe że nikogo ta sytuacja do tej pory nie zaiteresowała ( służby)

  6. na placu koło fontanny też strasznie wczoraj cuchnęło !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.