Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy! Podsumowujemy tydzień

Plusy i minusy! Podsumowujemy tydzień

Przyznajemy panu Czesławowi Mozilowi za zaangażowanie w pomoc dla małej, chorej świnoujścianki. W takich momentach można poznać prawdziwą wartość człowieka. Dziękujemy za pomoc w zbiórce pieniędzy. Ukłony należą się także panu Robertowi Więckowskiemu oraz panu Bogusławowi Wołoszańskiemu.

Należą się pani Jadwidze Widawskiej za niesłabnący zapał w wyciskanie z naszej młodzieży tego co najlepsze. Trzymamy kciuki za młodych aktorów i najbliższe przedstawienie muzyczne. Jak mawiał Zamoyski: Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.

Otrzymują ogrodnicy pielęgnujący świnoujskie skwery i zieleńce. Dziękujemy za ładny i kolorowy dywan z kwiatów w Parku Zdrojowy. Prosimy jednocześnie – nie ustawiajcie plastikowych kwiatów na ul. Bohaterów Września.

 Dostają organizatorzy Wysp Sportu za kompletny chaos informacyjny i brak wystarczających planów o imprezach. Przypomnijmy, cykl imprez kosztować będzie 0,5 mln złotych. To chyba wystarczająco, aby przynajmniej skutecznie oplakatować miasto.

Należą się szefowi świnoujskich policjantów za to, że nie wie o tym, aby pod jego nosem grasował szaleniec oblewający punkty handlowe pozostawiającym odór kwasem mlekowym. Jego rzecznika poinformowała, że policjanci nie odebrali takich zgłoszeń.

Otrzymuje właściciel psa, który we wtorek na ulicy Piastowskiej zostawił swojego pupila w zamkniętym samochodzie zaparkowanym na słońcu. Idzie lato – bądźmy wrażliwi na los zwierząt.

Zobacz również

Rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na sprowadzenie ciała do Polski

Umarł dobry człowiek, kochający mąż i ojciec. Pochodził z małej miejscowości, był ojcem trójki dzieci, …

4 komentarze

  1. Wyspy sportu

    Wyspy sportu – totalny chaos, brak organizaji i wielka szkoda tyle wydanych pieniędzy publicznych 🙁 masakra

  2. ⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝ⁿ ― Dla „głąba“, który wymyślił sobie,
    że na siłę uszczęśliwi rowerzystów kontra pasem na ulicy Bolesława Chrobrego‧‧‧

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.