Strona główna / Lokalne / Cztery osoby trafiły w Świnoujściu „szóstkę” w totka!

Cztery osoby trafiły w Świnoujściu „szóstkę” w totka!

Maj jest wyjątkowym miesiącem dla Graczy LOTTO. W sobotę 7 maja rekordową kumulację w Lotto zatrzymały trzy osoby. Każda z nich wygrała po ponad 19 mln zł.

Obecnie jesteśmy świadkami kolejnej majowej megaKUMULACJI, w której gra będzie się toczyć nawet o 35 000 000 złotych! O tym czy padnie główna wygrana lub wygrane, przekonamy się już we wtorek. Jeśli 31 maja padnie jedna „szóstka”, może ona zmienić układ czołówki najwyższych wygranych w Lotto.

Postanowiliśmy sprawdzić ile osób wygrało główną wygraną w totka w Świnoujściu. Do tej pory „szóstkę” trafiły cztery osoby. Było to tak dawno temu, że wygrane nie przekraczały miliona.

24 lipca 1996 roku padła wygrana 124 166,60 zł. W grudniu 2001 roku szczęśliwiec wygrał 544 982,70 zł. 19 stycznia 2002 roku padła rekordowa wygrania w naszym mieście 915 657,60 zł. W kwietniu 2004 roku po raz kolejny trafiono szóstkę, a zwycięzca otrzymał 813 579,40 zł.

Zobacz również

Rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na sprowadzenie ciała do Polski

Umarł dobry człowiek, kochający mąż i ojciec. Pochodził z małej miejscowości, był ojcem trójki dzieci, …

2 komentarze

  1. Panie Andrzeju, Pan Wojciech zdaje się pracował też dla znanego szmatławca pt. „Fakt” i czasem w tytułach artykułów bardzo to widać… 🙂

  2. Panie Wojciechu, czy Pan chce tytułami artykułów dorównać żenującemu poziomowi iswi… ? Proszę je na przyszłośc precyzować dokładniej, np że do tej pory 4 osoby trafiły szóstkę. Pozdrawiam z Kanady 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.