Strona główna / Lokalne / Mikulski Nieruchomości otworzył szósty oddział

Mikulski Nieruchomości otworzył szósty oddział

Na mapie Świnoujścia można zaznaczyć kolejne biuro nieruchomości. Chociaż jest nowe, to w regionie jest to już 6 oddział, a sama firma ma 9-letnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami. Ma swoje biura w Goleniowie, Stargardzie, Nowogardzie, Drawsku Pomorskim, Szczecinie, a od niedawna także w Świnoujściu.

Firma prowadzi wszystkie etapy sprzedaży, kupna czy zamiany każdego rodzaju nieruchomości. Zajmuje się wynajmem oraz najmem. Dzieli grunty na działki budowlane, które szykuje do sprzedaży wraz z wydanymi decyzjami o warunkach zabudowy. Obsługuje osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze.

11255747_1017172041683210_7941719898088315794_o– Hitem firmy okazało się niskie zryczałtowane wynagrodzenie od kupującego. Oprócz tego firma pomaga w zgromadzeniu wszystkich dokumentów, sprawdzamy i regulujemy stan prawny nieruchomości. Wszystkie nieruchomości szykujemy tak, aby podczas finalizacji transakcji, nic nie zaskoczyło żadnej ze stron. Regulujemy sprawy komornicze – czytamy na internetowej stronie biura.

Zobacz również

Międzyzdroje. „Najważniejsza jest litera” – spotkanie z Piotrem Wardziukiewiczem

16 i 17 stycznia 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się spotkania …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.