poniedziałek , 26 września 2022
Strona główna / Lokalne / Biznesmen ze Stargardu otworzy radio w Świnoujściu?

Biznesmen ze Stargardu otworzy radio w Świnoujściu?

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji opublikowała wykaz chętnych do uzyskania koncesji na dwie wolne częstotliwości w Świnoujściu. Tylko biznesmen ze Stargardu chce otworzyć w naszym mieście lokalną stację, reszta jest zainteresowana rozszerzeniem zasięgu już istniejących stacji radiowych.

Multimedia Sp. z o.o. chciałaby, aby w naszym mieście była słyszana stacja RMF MAXX, z kolei Agora zaproponowała Radio Złote Przeboje w Świnoujściu. Biznesmen ze Stargardu chciałby otwarcia stacji stricte lokalnej. Kto ma największe szanse na koncesję? O tym zadecyduje KRRiTV.

Kim jest Jacek Dziakowicz, który chciałby w Świnoujściu otworzyć lokalną stację radiową? To przedsiębiorca ze Strargardu mający doświadczenie radiowe. W 2014 roku otworzył w swojej miejscowości Radio Stargard, przemianowane niedawno na Twoje Radio. Stacja swoim zasięgiem obejmuje mieszkańców powiatu stargardzkiego, części choszczeńskiego i pyrzyckiego.

Zobacz również

Za nami 259. parkrun

W ostatnią sobotę września w Parku Zdrojowym zebrało się 35 ochotników, którzy zechcieli w pięknych …

2 komentarze

  1. Przecież już złote przeboje grają na 105,6, kiepsko bo jest złe położenie geograficzne nadajnika i stacja niemiecka Ostee zakłóca mam nadzieję że częstotliwości nie będą marnowane. Liczę na Rmf maxxx i nowe lokalne radio Pana Jacka a z tego co słyszę to radio Stargard dobrze prosperuje. I radio Eska chce też nadawać i może wygrać, oby nie. Czekamy ale zapowiada się super.

  2. Ktoś w ogóle słucha tych żydowskich zetek i eremefów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.