Strona główna / Lokalne / Ranny po zderzeniu z rowerzystą. Policja szuka sprawcy

Ranny po zderzeniu z rowerzystą. Policja szuka sprawcy

Dziś około godziny 7.20 przy ulicy Dworcowej doszło do wypadku, w którym wzięło udział dwóch rowerzystów. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna jadący jednośladem drogą dla rowerów, od strony przeprawy promowej w stronę przejazdu kolejowego, został potrącony przez jadącego z naprzeciwka innego rowerzystę, w wyniku czego przewrócił się – informuje st. asp. Beata Olszewska z policji.

Sprawca zdarzenia szybko odjechał z miejsca zdarzenia. Lekarz Pogotowia Ratunkowego stwierdził u poszkodowanego złamanie obojczyka oraz podejrzenie złamania żeber, 39-letni mieszkaniec Świnoujścia został przewieziony do szpitala w Szczecinie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą zdarzenia mógł być mężczyzna poruszający się rowerem w kolorze zielonym. Świadkowie zdarzenia bądź osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy proszeni są o kontakt pod numerem 997.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

Jeden komentarz

  1. Chiński rower z supermarketu Vs.dwudziestocztero kilogramowa Ukraina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.