Strona główna / Lokalne / Promenada do jeżdżenia, czy spacerowania?

Promenada do jeżdżenia, czy spacerowania?

Samochody jeżdżące po promenadzie, czy zaparkowane przy wejściach na plażę. Czy tak powinna wyglądać nadmorska promenada?

Byłem świadkiem jak samochód dostawczy jechał wzdłuż promenady. Rozumiem, że do punktów handlowych w jakiś sposób trzeba dowieźć towar, ale w takich miejscach są to wyznaczone godziny. Najczęściej poranne. Czy nie można tego zrobić także tu? – pyta mieszkaniec.

Na promenadę faktycznie nie mają wjazdu samochody. Wyjątkiem są auta firmy sprzątającej tę część miasta. Pojazdy zaopatrujące punkty handlowe powinny wjeżdżać droga bezpośrednio przy punkcie, a nie wzdłuż promenady. Jedynym miejscem, gdzie nie ma bezpośredniego wjazdu są tzw „bermudy”. Jednak i w tym miejscu pomyślano o sprzedawcach i utworzono specjalne miejsca postojowe do rozładowania towaru w godzinach od 8-10 i 19-22. Niestety są oddalone od punktów handlowych o kilkadziesiąt metrów.

Zobacz również

Spłoszony koń uciekał uciekał ulicami Świnoujścia

W niedzielne popołudnie policjanci, patrolując rejon Wybrzeża Władysława IV, dostrzegli machającą kobietę, która poinformowała ich, …

Jeden komentarz

  1. Niech te tępe ludzie nie robią z igły-widły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.