poniedziałek , 26 września 2022
Strona główna / Lokalne / Zmiany w autobusach. Bilet przez internet i aplikacja na telefon!

Zmiany w autobusach. Bilet przez internet i aplikacja na telefon!

Koniec z szukaniem kiosku z biletami autobusowymi! Komunikacja Autobusowa od dziś uruchomiła system sprzedaży elektronicznych biletów jednorazowych i okresowych. Od teraz każdy z pasażerów będzie mógł w dowolnym miejscu i o dowolnej porze dokonać zakupu biletu jednorazowego lub okresowego używając do tego internetu.

Bilet taki wystarczy przechowywać w telefonie komórkowym, tablecie lub wydrukować. Nowy system umożliwia nabycie biletu za pomocą formularza internetowego, w którym wystarczy wskazać interesujący nas bilet, wybrać dowolną datę rozpoczęcia obowiązywania ważności biletu oraz podać dane posiadacza.

Płatność za bilet odbywa się przy pomocy zwykłego przelewu internetowego, karty płatniczej lub w wygodnej formie Master Pass. Wszystko trwa zaledwie kilka sekund. Oszczędzamy czas, który wcześniej przeznaczaliśmy na stanie w kolejce po przedłużenie lub nabycie nowego biletu.

Bilet zakupiony przez Internet zawiera wszystkie niezbędne informacje oraz spersonalizowany QR kod, który należy okazać w przypadku kontroli. Kontroler podczas kontroli w autobusie miejskim odczytuje kod, dzięki czemu otrzymuje on dane dotyczące posiadacza biletu, rodzaju biletu oraz jego ważności. Bilet można pokazać na ekranie telefonu.

Bilet kupiony za pomocą systemu GoPay może być okazany do kontroli w formie wydruku lub na ekranie urządzenia mobilnego. Informacje o sposobie korzystania z usługi wkrótce w postaci folderów i plakatów informacyjnych znajdą się w autobusach a także na wiatach przystankowych.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie dostępnym na stronie www.gopay24.pl.

Zobacz również

Za nami 259. parkrun

W ostatnią sobotę września w Parku Zdrojowym zebrało się 35 ochotników, którzy zechcieli w pięknych …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.