poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Niebezpieczna jazda. Po kontrapasie pod prąd

Niebezpieczna jazda. Po kontrapasie pod prąd

Kilka dni po oddaniu rowerzystom kontrapasa do jazdy po ul. Bol. Chrobrego otrzymujemy pierwsze sygnały od miłośników dwóch kółek o kierowcach samochodów, którzy mają najwyraźniej problem z zaakceptowaniem rowerzystów na drodze.

  • Potrafią się wyprzedzać na tej ulicy wjeżdżając na kontrapas. Zmuszają rowerzystów do hamowania. Jednak kierowca tego czerwonego samochodu pobił wszystkich. Pozazdrościł najwyraźniej możliwości jazdy „pod prąd” i sam pojechał po ścieżce przeznaczonej dla rowerów – mówi jeden z mieszkańców, miłośnik turystyki rowerowej.

Czytelnik zdążył wyciągnąć telefon komórkowy i zrobił zdjęcie. Na załączonej fotografii widać jak niebezpieczny manewr wykonał kierowca. Sytuacja miała miejsce w środę. Jak widzimy na zdjęciu, kierowca nie zwraca uwagi na znak zakazujący wjazdu.

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

7 komentarzy

  1. pod spodem powinien byc znak droga dla rowerow niebieski

  2. To nie Niemiec tylko ten doktorzyna co mu wszystko wolno, ZSW 55555. Pewnie z grodka jechał. A swoją drogą to po mieście jeździ się dookoła, żeby gdzieś dojechać, wszędzie jednokierunkowe ulice albo pokazywane bo deptak.

  3. Bo ten kontrpas, to niewypał, a urzędasy, to betony bez mózgu.

  4. ZA KAŻDA ULICZKĘ JEDNO KIERUNKOWA URZĄD POWINIEN PŁACIĆ 100 ZŁ MIESIĘCZNIE KAŻDEMU KIEROWCY ZNAKI ZNAKAMI ALE MAŁO IM ,WESZLI W ZMOWĘ Z STACJAMI I NIECH JELENIE KRĄŻĄ Z ULICZKI NA ULICZKĘ I PŁACA PALIWO UCIEKA ,TO TRZEBA PÓŁ MIASTA ZJEŹDZIĆ BY PRZEJECHAĆ Z ULICY NA ULICE BO IDIOCI TYLE ZAKAZÓW NA STAWIALI Z ZAKAZAMI A MAŁO TEGO ULICE W OPŁAKANYM STANIE SA DZIURY NA DZIURACH WYBOJE JAKAŚ MASAKRA NA ŚWINOUJSKIE ULICE TO TYLKO CZOŁGIEM WARTO WYJECHAĆ

  5. niemiec mysli ze zakaz wjazdu dotyczy rowerów

  6. Tak naprawdę to kierowcy należy się to co należy!Jednak na czas remontu ul.Słowackiego,można było trochę pomyśleć i zdjąć zakaz skrętu w lewo od ul.Kapitańskiej i Komandorskiej i „puścić”ruch samochodów ul.Sienkiewicza.Co nie raz było tam praktykowane,trochę wyobraźni i chęci z strony prawych urzędników i nie trzeba by było jeździć na około.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.