Strona główna / Lokalne / Świat Zabaw i Sportu dla każdego na Osiedlu Zachodnim

Świat Zabaw i Sportu dla każdego na Osiedlu Zachodnim

Serdecznie zapraszamy mieszkańców na spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu „Świat Zabaw i Sportu dla każdego na Osiedlu Zachodnim”, które odbędzie się w najbliższy czwartek tj. 09.06.2016 o godz. 18:30 w szkole „Logos” przy ul. Grunwaldzkiej 47.

W ostatnich latach w mieście powstało wiele nowych inwestycji. Jednak jednym z najmniej zagospodarowanych terenów pozostała ulica Grunwaldzka z ul. Krzywą. Stąd pomysł na rewitalizacje tych terenów. Uważamy, że potrzebna jest budowa parku rekreacyjnego w tej okolicy. Ułatwi to dostęp mieszkańców okolicznych wieżowców do korzystania z tego typu obiektów i pozwoli na zintegrowanie i rozwój społeczności- mówi Kamil Janta- Lipiński jeden z inicjatorów projektu.

Jan Borowski dodaje- chcemy przede wszystkim odpowiedzieć na pytania czy projekt zaspokoi potrzeby mieszkańców ul. Grunwaldzkiej, Krzywej, os. Zachodniego, a także społeczności Szkoły Logos? Czy prezentowany przez nas projekt łączy potrzeby różnych mieszkańców czy tylko wąskiej grupy? Czy prezentowany projekt jest jednym z priorytetów miasta? Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności mieszkańców Osiedla Zachodniego, Osiedla Krzywa, ul. Grunwaldzkiej, a także uczniów, nauczycieli, rodziców związanych ze szkołą „Logos”. Wasz głos ma znaczenie-podsumowuje Radny Rady Miasta Świnoujście.

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.