Strona główna / Lokalne / Utrudnienia w ruchu! Chcą skończyć remont drogi do niedzieli

Utrudnienia w ruchu! Chcą skończyć remont drogi do niedzieli

Firma Strabag, która modernizuje kolejny odcinek ulicy Słowackiego, zobowiązała się, że dzięki wykorzystaniu ludzi i sprzętu, który już ma w Świnoujściu, wyremontuje ten odcinek za 700 tys. złotych brutto.  Ze zniszczonego odcinka jest  usuwana  górna warstwa nawierzchni bitumicznej  i zostaną położone dwie nowe oraz dodatkowo  również specjalna siatka wzmacniająca.

– Realizacja inwestycji zgodnie z założeniami powinna  zakończyć się w przyszłym tygodniu, lecz wykonawca  robi wszystko, aby ukończyć ją jeszcze w tym – informuje Robert Karelus z magistratu.

Inwestycję poprawy stanu nawierzchni będącego w złym stanie 600-metrowego odcinka drogi dojazdowej do miasta realizuje firma Strabag. Środki pochodzą  z budżetu miasta. Taką decyzję podjął prezydent miasta. Pierwotnie ten odcinek miał być remontowany wraz z przebudową drogi dojazdowej do portu. To się zmieniło w związku z planowanym przedłużeniem do Świnoujścia drogi szybkiego ruchu S3.

Zobacz również

Świnoujścianie na Halowym Mitingu Lekkoatletycznym w Szczecinie

  Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w dniu 22 stycznia 2022 r. zorganizował dla zawodników …

Jeden komentarz

  1. nie_polityczny

    W czynie spolecznym to juz bedzie zameldowane w piatek wieczorem albo w sobote rano….. przeciez prezesik z metra ciety, (p)rezydent oraz broszka beda kult jednostki czcic w gazoporcie… jedyny plus tej wycieczki i cyrku na koszt nasz podatnikow bedzie to, ze odcinek drogi bedzie wyremontowany….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.