poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Utrudnienia w ruchu! Chcą skończyć remont drogi do niedzieli

Utrudnienia w ruchu! Chcą skończyć remont drogi do niedzieli

Firma Strabag, która modernizuje kolejny odcinek ulicy Słowackiego, zobowiązała się, że dzięki wykorzystaniu ludzi i sprzętu, który już ma w Świnoujściu, wyremontuje ten odcinek za 700 tys. złotych brutto.  Ze zniszczonego odcinka jest  usuwana  górna warstwa nawierzchni bitumicznej  i zostaną położone dwie nowe oraz dodatkowo  również specjalna siatka wzmacniająca.

– Realizacja inwestycji zgodnie z założeniami powinna  zakończyć się w przyszłym tygodniu, lecz wykonawca  robi wszystko, aby ukończyć ją jeszcze w tym – informuje Robert Karelus z magistratu.

Inwestycję poprawy stanu nawierzchni będącego w złym stanie 600-metrowego odcinka drogi dojazdowej do miasta realizuje firma Strabag. Środki pochodzą  z budżetu miasta. Taką decyzję podjął prezydent miasta. Pierwotnie ten odcinek miał być remontowany wraz z przebudową drogi dojazdowej do portu. To się zmieniło w związku z planowanym przedłużeniem do Świnoujścia drogi szybkiego ruchu S3.

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

Jeden komentarz

  1. nie_polityczny

    W czynie spolecznym to juz bedzie zameldowane w piatek wieczorem albo w sobote rano….. przeciez prezesik z metra ciety, (p)rezydent oraz broszka beda kult jednostki czcic w gazoporcie… jedyny plus tej wycieczki i cyrku na koszt nasz podatnikow bedzie to, ze odcinek drogi bedzie wyremontowany….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.