Strona główna / Lokalne / Znamy treść tablicy upamiętniającej Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Znamy treść tablicy upamiętniającej Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

W najbliższą sobotę gazoport w Świnoujście otrzyma imię Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Przed wjazdem na teren terminala stanie tablica upamiętniającą zasługi Lecha Kaczyńskiego dla budowy gazoportu. W czwartek przywieziono tablicę. Udało się nam podejrzeć napis i poznać jej treść.

„Terminal LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Prezydent Lech Kaczyński zainicjował i prowadził w latach 2005-2010 aktywną politykę energetyczną Polski w Europie. Rezultatem tych działań była decyzja o budowie gazoportu w Świnoujściu. Terminal LNG powstawał w latach 2006-2016. To pierwsza tego typu stałą instalacja w Europie Środkowej, i pierwsza inwestycja pozwalająca na dywersyfikację dostaw gazu ziemnego do Polski”

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

11 komentarzy

 1. Jakoś czuję niedosyta jakiegoś.
  Coś bym jeszcze dopisał do tego tekstu z tej tablicy . . .

 2. Szkoda ,że mieszkańców nikt o to nie zapytał .w ramach „dobrej zmiany falochron wschodni powinien być imienia Jarosława Kaczyńskiego, latarnia imienia Anny Fotygi, baza marynarki imienia Antka Macierewicza. Naprawdę żałosne .

 3. Będzie jeszcze czas na dekaczynizację w Polsce… Swoją drogą dziwne że na tablicy nie ma nic o tym że poległ zamordowany pod Smoleńskiem – kto pozwolił na takie niedopatrzenie ? 🙂

 4. A mi się podoba tak trzymać

 5. I bardzo dobrze. Dziękujemy Panie Prezydencie. Takich ludzi jak L.Kaczyński bardzo Polska potrzebuje.

 6. Przyjdzie czas że będą wywalać pomniki i nazwy związane z kaczorem jak wywalali z leninem a więc kaczor i obłuda idą w parze

 7. Brak slow oprocz tego ze miernym prezydentem byl

 8. Ludzie przestańcie myśleć o kaczkach , o małych wzrostach, o kaczyzmach itp. itd. i Bóg wie jeszcze o czym, bo to nie ma nic wspólnego z wielka polityka i racja stanu … Bonaparte bodajże był wzrostu Kaczynskiego , a skopał całej Europie tyłek. Aleksander Wielki Macedonii miał 25 lat i 1,50 m wzrostu i podbił cała azję.
  Wiec zaczniijczie myśleć racjonalne i merytorycznie , a otworzą się co niektórym oczy ..

  • A konkretnie?? J.K. przepracował w/g swojej biografii coś z 5 lat. Resztę czasu zajmuje się demagogią. A przeciętnego obywatela tego kraju widział może z 10 lat temu zamknięty w tym swoim bunkrze.

  • A ten co podbił zeby porównywać go z Napoleonem i innymi? Wielce mi zasługa, bo złamał brzoze u Ruskich samolotem. Miał Chłop siłę.

 9. nie_polityczny

  Brawo….. kult jednostki trwa w najlepsze (po kulcie JP II zwanym swietym)… tylko dlaczego brat zwany prezes z metra ciety nie szanuje slow swego brata, a tak sie na niego powoluje wiecznie….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.