Strona główna / Lokalne / Kroniki Portowe na wakacje! Specjalne wydanie

Kroniki Portowe na wakacje! Specjalne wydanie

W najbliższy piątek będzie można dostać bezpłatny tygodnik Kroniki Portowe w specjalnym wydaniu wakacyjnym. Wewnątrz, oprócz informacji z miasta, będzie można znaleźć specjalny dodatek na plażę, a w nim porady, przewodnik turystyczny i garść praktycznych informacji niezbędnych podczas wakacji. Specjalny dodatek będzie wydawany przez lipiec i sierpień.

Chcemy zainteresować treściami nie tylko mieszkańców miasta, ale także dotrzeć do turystów. Stąd dużo praktycznych informacji typowo przewodnikowych np. o tym jak uchronić dziecko przed zaginięciem na plaży, gdzie wybrać się na kawę, zjeść obiad, albo uchronić przed upałami. To pilotażowy numer, kolejny zwiększy swoją objętość o dodatkowe 4 strony – mówi Wojciech Basałygo, wydawca. – Od lipca zwiększy się także dystrybucja nakładu w dzielnicy nadmorskiej – dodaje.

W każdym tygodniu w Kronikach Portowych na wakacje będzie można znaleźć artykuły z wakacyjnymi pomysłami kulinarnymi, modą, bezpieczeństwem na kąpielisku, porady, przewodnik gastronomiczny oraz wskazówki na temat obiektów wartych odwiedzenia i bieżących imprezach organizowanych przez miasto i nie tylko.

W każdym numerze, na pierwszej stronie – w prawym górnym rogu strony będziemy drukować specjalny numer ratunkowy nad morzem. Warto go zapamiętać „na wypadek”. Prognoza pogody będzie poszerzona o temperaturę wody na kąpielisku w Świnoujściu.

Kroniki Portowe to największa drukowana gazeta w Świnoujściu. W każdy piątek dociera do 6.000 adresów w mieście, co czyni tytuł niekwestionowanym liderem na rynku. Tygodnik jest bezpłatny, co gwarantuje maksymalne dotarcie z reklamą do czytelników na poziomie ponad 24.000 egzemplarzy miesięcznie.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.