Strona główna / Lokalne / Kroniki Portowe na wakacje! Specjalne wydanie

Kroniki Portowe na wakacje! Specjalne wydanie

W najbliższy piątek będzie można dostać bezpłatny tygodnik Kroniki Portowe w specjalnym wydaniu wakacyjnym. Wewnątrz, oprócz informacji z miasta, będzie można znaleźć specjalny dodatek na plażę, a w nim porady, przewodnik turystyczny i garść praktycznych informacji niezbędnych podczas wakacji. Specjalny dodatek będzie wydawany przez lipiec i sierpień.

Chcemy zainteresować treściami nie tylko mieszkańców miasta, ale także dotrzeć do turystów. Stąd dużo praktycznych informacji typowo przewodnikowych np. o tym jak uchronić dziecko przed zaginięciem na plaży, gdzie wybrać się na kawę, zjeść obiad, albo uchronić przed upałami. To pilotażowy numer, kolejny zwiększy swoją objętość o dodatkowe 4 strony – mówi Wojciech Basałygo, wydawca. – Od lipca zwiększy się także dystrybucja nakładu w dzielnicy nadmorskiej – dodaje.

W każdym tygodniu w Kronikach Portowych na wakacje będzie można znaleźć artykuły z wakacyjnymi pomysłami kulinarnymi, modą, bezpieczeństwem na kąpielisku, porady, przewodnik gastronomiczny oraz wskazówki na temat obiektów wartych odwiedzenia i bieżących imprezach organizowanych przez miasto i nie tylko.

W każdym numerze, na pierwszej stronie – w prawym górnym rogu strony będziemy drukować specjalny numer ratunkowy nad morzem. Warto go zapamiętać „na wypadek”. Prognoza pogody będzie poszerzona o temperaturę wody na kąpielisku w Świnoujściu.

Kroniki Portowe to największa drukowana gazeta w Świnoujściu. W każdy piątek dociera do 6.000 adresów w mieście, co czyni tytuł niekwestionowanym liderem na rynku. Tygodnik jest bezpłatny, co gwarantuje maksymalne dotarcie z reklamą do czytelników na poziomie ponad 24.000 egzemplarzy miesięcznie.

Zobacz również

Policjanci sprawdzają numery seryjne rowerów

Świnoujscy policjanci prowadzą kontrole rowerzystów. Sprawdzają nie tylko czy łamią przepisy, ale także to czy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.