Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Dostają organizatorzy festynów w prawobrzeżnych dzielnicach Świnoujścia. Kolejny raz mieszkańcy Warszowa, Przytoru i Łunowa pokazali, że potrafią się zorganizować i dobrze bawić.

Zasłużyli na nie uczniowie, którzy zakończyli rok szkolny z dobrymi ocenami i czerwonym paskiem na świadectwie. Odpoczywajcie bezpiecznie na wakacjach.

 Otrzymuje samorząd za ustawienie na cmentarzu kolejnych stojaków na narzędzia do pielęgnacji grobów. Ich ustawienie nie byłoby możliwe, gdyby nie determinacja radnych.

Po raz kolejny przyznajemy właścicielom stacji benzynowych za to, że tuż przed wakacjami postanowili podnieść ceny paliwa licząc na dobry zarobek nie tylko od niemieckich kierowców, ale także turystów.

Dostaje prezydent miasta za brak sprzeciwu dla organizacji cyrku ze zwierzętami. W najbliższy weekend taki cyrk zostanie ustawiony na placu przy barze Mc Donalds.

 Przyznajemy wandalom, którzy zdewastowali miejski szalet przy placu zabaw dla dzieci. Przez nich najmłodsi swoje potrzeby muszą załatwiać w okolicznych krzakach.

Zobacz również

Erytrejczyk przez Świnoujście próbował przedostać się do Szwecji

Przebywającego nielegalnie w Polsce 23-letniego obywatela Erytrei zatrzymali 20 października w Świnoujściu funkcjonariusze z miejscowej …

Jeden komentarz

  1. ⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝∞ⁿ Dostaje prezydent miasta za molocha na Platanie.
    ҂
    ⋆⋆⋆∗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.