Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Pierwsze takie w Polsce. Nowe kino, nowe efekty specjalne

[ZDJĘCIA] Pierwsze takie w Polsce. Nowe kino, nowe efekty specjalne

Pierwsze w Polsce Kino efektów z ekranem 360° i obrotową podłogą powstało w Świnoujściu Z największą przyjemnością chcielibyśmy Państwa zaprosić do przeżycia niesamowitych wrażeń z najnowszą technologią. Dzięki ekranowi dookoła widza będą Państwo mogli podążać za biegiem wydarzeń będąc w samym centrum akcji. Kino 360 XD jest dużą atrakcją z powodu nowej innowacyjnej technologi 360° wzbogaconej o symulacje zjawisk atmosferycznych między innymi wiatr, błyskawice, fale itp.

Specjalnie tworzone pod nowego typu Kino z ekranem 360 stopni projekcje filmowe, przeznaczone są dla każdych grup wiekowych oraz turystów zagranicznych. Zapraszamy na atrakcyjne krótkometrażowe filmy z efektami o tematyce morskiej, przygodowej oraz za niedługo również astronomicznej. Relax,  Kultura, Nauka oraz niesamowita atrakcja w  dla wszystkich ciekawych nowych technologi i mocnych wrażeń.

Kino 360 XD znajduje się w centrum świnoujskiej promenady w Galerii Promenada na pierwszym piętrze.

Zobacz również

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie “Za starzy by umrzeć młodo” oraz sobotni wieczór z muzyką na żywo w Browarze Miedziowy44!

Już 18.06.21r. o godzinie 19:30 zapraszamy na wieczór ze Stand-Up Comedy w kolaboracji Maciej ,,Lobo’’ …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.