Strona główna / Lokalne / [ZDJECIA i FILM] Marki ruszyły nad morze. Kuszą plażowiczów produktami

[ZDJECIA i FILM] Marki ruszyły nad morze. Kuszą plażowiczów produktami

Producent soków nauczy twoje dziecko jeździć na skimbordzie, a producent lodówek pokaże jak przechowywać ogórki, można także zjeść plażowego hamburgera z mięsem producenta wędlin, a pewna marka ciasteczek zrobi zdrowe śniadanie.

Przez trzy dni w Świnoujściu gościła wakacyjna impreza plenerowa telewizji TVN – “Projekt plaża”. W rzeczywistości to olbrzymi plażowy product placement, czyli lokowanie produktu, akcja marketingowa służąca promocji produktów i usług w miejscu tam, gdzie w wakacje jest najwięcej ludzi.

Letnie akcje promocyjne są formą wspierania działań promocyjnych. W wakacje ludzie bowiem dużo mniej czasu spędzają przed telewizorem, dlatego spada kontakt z tradycyjną reklamą. Dlatego marki prowadzą akcje promocyjne w górach, na Mazurach i przede wszystkim nad morzem.

W porannym paśmie TVN realizowano relacje na żywo. Do dyspozycji plażowiczów była ścianka wspinaczkowa i kula sferyczna do chodzenia po wodzie. Animatorzy organizowali liczne zabawy i konkursy. Wieczorem na scenie organizowano koncerty młodych gwiazd.

Zobacz również

Przebudowa ulicy Grunwaldzkiej. Wykonawca prosi o zrozumienie i cierpliwość

Do końca listopada wznowiony zostanie przejazd przez byłe przejście graniczne Świnoujście – Garz. Na kolejnym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.