Strona główna / Lokalne / Po deptaku na Słowackiego jeżdżą nawet miejscowi

Po deptaku na Słowackiego jeżdżą nawet miejscowi

– Zapraszam straż miejską lub policję na ulicę Słowackiego. Kierowcy notorycznie jeżdżą deptakiem po którym mogą jeździć tylko autobusy i taksówki. Najczęściej to niemieccy kierowcy, którzy nie rozumieją tabliczki informacyjnej pod znakiem. Niech strażnicy tu przyjadą, to nawlepiają się mandatów i podreperują budżet miasta – mówi mieszkanka.

Jak nauczyć kierowców respektowania znaków drogowych? Najlepiej prewencyjnie – wystarczy bloczek z mandatami. Strażnicy miejscy chcą nauczyć kierowców, że ul. Słowackiego jest deptakiem, a nie skrótem. Tymczasem nasz reporter robiący zdjęcie zauważył, że przepisy łamią nawet świnoujścianie.

Przypominamy, na odcinek ulicy Słowackiego Mogą na niego wjechać tylko środki transportu zbiorowego lub mieszkańcy mieszkający przy ulicy. Wszyscy inni muszą liczyć się z mandatem lub pouczeniem. Strażnicy miejscy zapowiadają cykliczne kontrolowanie kierowców łamiących przepisy.

Zobacz również

Rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na sprowadzenie ciała do Polski

Umarł dobry człowiek, kochający mąż i ojciec. Pochodził z małej miejscowości, był ojcem trójki dzieci, …

7 komentarzy

 1. Świnoujście jest miastem turystycznym i to normalne że powstają tzw.deptaki trzeba troszkę pozwiedzać świata żeby zabierać głos.Zwracam uwagę że to dzięki turystyce w mieście wielu malkontentów ma prace jeśli to nie dociera i dalej budowanie deptaków jest be to wystarczy wyprowadzić się np.do Szczecina tam milutkiego zapachu spalin będzie pod dostatkiem. Kiedyś w tym mieście były trawniki, place zabaw,dzieci grały w piłkę teraz wszystko zamienia się w parkingi. Najgłośniej przeważnie krzyczą osoby które nie są mieszkańcami od urodzenia a przybyły do miasta za pracą jeśli chcecie zmieniać coś na gorsze to róbcie to w swoich rodzinnych stronach.

  • To się wyprowadź do Jarosławca jak kochasz deptaki.
   Tam masz deptak na całą mieścinę.
   Każde miasto jest miastem turystycznym, nawet Bytom, a tam jakoś deptaków nie widziałem.
   Urodziłem się w Świnoujściu w przeciwieństwie do Ciebie słoiku i na przestrzeni czterdziestu lat widzę jak Świnoujście zmienia się na gorsze, ponieważ Michalska, Żmurek nie mają wizji na miasto, oprócz sprzedaży działem pod zabudowę nędznych brzydkich molochów-hoteli dla zwapniałej niemieckiej geriatrii…
   Pomijam fakt, ze bezguść niemający pojęcia o niczym, bierze się za projektowanie miasta, które z dnia na dzień jest coraz bardziej zakorkowane.
   A place zabaw są zamieniane na parkingi, bo te urzędnicze mongoły umysłowe, zamieniają parkingi i wolne place pod zabudowę hoteli dla właśnie geriatrii dla zachodnich sąsiadów, a wszystko to za ✉ ✉ ✉ pod stołem.

   P.S.
   Puścisz admin tego posta, czy znowu się z cykasz?

  • To jest samochód hurtowi czyli zaopatrzenia, a jest na tabliczce napisane, że zakaz nie dotyczy pojazdów zaopatrzenia. Więc o co chodzi ??? Albo dajcie inne zdjęcie albo napiszcie sprostowanie, bo coś tu nie gra.

 2. A czy straż miejska ma uprawnienia do zatrzymywania aut w ruchu , chyba tylko uprawnione służby a straż nie ma takich uprawnień , może coś sie zmieniło

 3. I słusznie, że jeżdżą, bo trzeba być mongołem umysłowym, żeby zamieniać ulice w deptaki blokując miasto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.