poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / [FILM] Barman chce iść i żonglować butelkami… przez 420 km

[FILM] Barman chce iść i żonglować butelkami… przez 420 km

To prawdziwe wariactwo – tak mówi o swoim pomyśle Krzysztof Drabik – barman który w środę przyjechał do Świnoujścia. Stąd wyruszy 2 sierpnia w podróż do Gdańska. Jego wyprawa potrwa 19 dni. Idąc plażą zamierza nieustannie żonglować butelkami. Wszystko dla osób poszkodowanych w wypadkach w wodzie.

art-drabik4Trasa rekordu Krzysztofa ta przebiega linią brzegową po plaży. Łącznie to łącznie 420 km. Akcja polega na zebraniu dla Fundacji „Twój Rekord Pomaga” środki dla dzieci uległym wypadkom wodnym.

W poniedziałek Krzysztof Drabik spotkał się z dziennikarzami w Hotelu Trzy Wyspy. Na dachu hotelu pokazał swoje umiejętności, a także opowiedział o szczegółach swojej akcji.

Krzysztof ma 35 lat i pochodzi z Bytomia. Od 12 lat jest zafascynowany flair – czyli niekonwencjonalną sztuką barmańską. Początkowo podpatrywał kolegów w pubach oraz sam ćwiczył żonglowanie butelkami.

Chcesz pomóc? 
Polub nas na FB stronę www.facebook.com/TwojRekordPomaga/ lub wpłać dowolną kwotę. Każdego dnia dzieci ulegają wypadkom wodnym podczas trwania wakacji.

KRS: 0000 615964
Numer Konta: 03 1140 2004 0000 3402 7622 6043

Zobacz również

Meteorolog IMGW: Święta raczej po wodzie

Świąteczny tydzień zapowiada się z dodatnimi temperaturami i raczej bez śniegu, a za to z …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.