Strona główna / Lokalne / Świnoujścianki wśród poszkodowanych przez zboczeńca ze Szczecina!

Świnoujścianki wśród poszkodowanych przez zboczeńca ze Szczecina!

Wśród osób poszkodowanych przez zboczeńca ze Szczecina są mieszkanki naszego miasta.

Przypomnijmy – policjanci aresztowali znanego szczecińskiego fotografa, znanego w kręgach artystycznych i biznesowych naszego województwa.

W zeszłym tygodniu w internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak nieznany mężczyzna dodaje swoją spermę do jedzenia i napojów, które później spożywają niczego nieświadome kobiety. Filmy nagrywał ukrytymi kamerami w biurach, mieszkaniach, pubach, także podczas organizowanych przez siebie castingów.

Zboczeniec tłumaczył swoje obsceniczne zachowanie chęcią zrobienia… głupiego żartu! Jak relacjonuje Gazeta Wyborcza zboczeniec został zatrzymany przez internautów, którzy przeprowadzili prywatne śledztwo.

” – Dowiedzieliśmy się, gdzie ten mężczyzna mieszka i poszliśmy tam w kilka osób – opowiada Marek Dec, szczecinianin. – Zaczęliśmy dzwonić domofonem do wynajmowanego przez niego mieszkania. Udało nam się wejść na klatkę. Okazało się, że jest w mieszkaniu, ale się zabarykadował. Ustaliliśmy, że część z nas wyjdzie. Ja zostałem na dole klatki schodowej. Myśląc, że sobie poszliśmy, bardzo wolno wyszedł z mieszkania. Szedł po ciemku, była już 1 w nocy. Złapałem go przy wyjściu. Moi towarzysze zadzwonili wtedy na policję. Policja przyjechała w ciągu pięciu minut.
Jak na razie w śledztwie prowadzonym przez prokuraturę zgłosiło się 8 kobiet. Może być ich jednak znacznie więcej!

– Znałam dobrze Marcina!- mówi jedna z jego potencjalnych ofiar, mieszkanka Świnoujścia. – Modlę się, by nie być “aktorką” jednego z jego zboczonych filmów- tyle razy byłam u niego… Tyle razy piłam kawę.

Zobacz również

Świnoujście w sobotę było najgorętszym miastem w Polsce

Kolejne tegoroczne rekordy temperatur zostały pobite. W sobotę najcieplej było w Świnoujściu. Tam termometry pokazały …

Jeden komentarz

  1. Trzeba było go soczyście poturbować, zamiast wzywać policję.
    Odrąbać mu siuraka na pieńku.
    Na “Sadistic.pl” jest cały nieocenzurowany filmik, ale nie podlinkuję go.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.