Strona główna / Lokalne / Świnoujścianki wśród poszkodowanych przez zboczeńca ze Szczecina!

Świnoujścianki wśród poszkodowanych przez zboczeńca ze Szczecina!

Wśród osób poszkodowanych przez zboczeńca ze Szczecina są mieszkanki naszego miasta.

Przypomnijmy – policjanci aresztowali znanego szczecińskiego fotografa, znanego w kręgach artystycznych i biznesowych naszego województwa.

W zeszłym tygodniu w internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak nieznany mężczyzna dodaje swoją spermę do jedzenia i napojów, które później spożywają niczego nieświadome kobiety. Filmy nagrywał ukrytymi kamerami w biurach, mieszkaniach, pubach, także podczas organizowanych przez siebie castingów.

Zboczeniec tłumaczył swoje obsceniczne zachowanie chęcią zrobienia… głupiego żartu! Jak relacjonuje Gazeta Wyborcza zboczeniec został zatrzymany przez internautów, którzy przeprowadzili prywatne śledztwo.

” – Dowiedzieliśmy się, gdzie ten mężczyzna mieszka i poszliśmy tam w kilka osób – opowiada Marek Dec, szczecinianin. – Zaczęliśmy dzwonić domofonem do wynajmowanego przez niego mieszkania. Udało nam się wejść na klatkę. Okazało się, że jest w mieszkaniu, ale się zabarykadował. Ustaliliśmy, że część z nas wyjdzie. Ja zostałem na dole klatki schodowej. Myśląc, że sobie poszliśmy, bardzo wolno wyszedł z mieszkania. Szedł po ciemku, była już 1 w nocy. Złapałem go przy wyjściu. Moi towarzysze zadzwonili wtedy na policję. Policja przyjechała w ciągu pięciu minut.
Jak na razie w śledztwie prowadzonym przez prokuraturę zgłosiło się 8 kobiet. Może być ich jednak znacznie więcej!

– Znałam dobrze Marcina!- mówi jedna z jego potencjalnych ofiar, mieszkanka Świnoujścia. – Modlę się, by nie być „aktorką” jednego z jego zboczonych filmów- tyle razy byłam u niego… Tyle razy piłam kawę.

Zobacz również

Święto Wojska Polskiego z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą …

Jeden komentarz

  1. Trzeba było go soczyście poturbować, zamiast wzywać policję.
    Odrąbać mu siuraka na pieńku.
    Na „Sadistic.pl” jest cały nieocenzurowany filmik, ale nie podlinkuję go.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.