Strona główna / Lokalne / Lider Nowoczesnej Ryszard Petru na wakacjach w Świnoujściu

Lider Nowoczesnej Ryszard Petru na wakacjach w Świnoujściu

Ryszard Petru przyjedzie do Świnoujścia nie tylko zobaczyć najpiękniejszą nad Bałtykiem plaże i łapać lipcowe promienie słońca. Chce przede wszystkim spotkać się z mieszkańcami. W Świnoujściu będzie gościć 2 dni.

– W dniu 25.07.2016 r. w godz. 18-20 będzie na świnoujskiej promenadzie i plaży rozmawiał z mieszkańcami i gośćmi -informuje Dorota Konkolewska.

Dzień później spotka się z dziennikarzami. Z kolei 26 lipca o godz. 12 będzie można go spotkać na molo w Międzyzdrojach.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

5 komentarzy

  1. Super, bo jakoś posłowie innych formacji nie nawiedzają naszego miasta. A po komentarzach osób podpisanych „Anonim” i „??????????????” widoczne są ich braki w wykształceniu i bardzo mały zasób słownictwa.

    • Z odwiedzania miasta nic nie wynika. Trzeba działać. PO przez 8 lat nie wiele zdziałała w naszym mieście, mimo że miała w swoich szeregach posłankę z naszego miasta. Obecny rząd przez pół roku więcej zrobił dla Świnoujścia niż poprzednia władza przez 8 lat. Oby tak dalej.

  2. Petru swetru

  3. Przyjedzie na „Rubikoniu” na święto „Sześciu Króli”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.