Strona główna / Lokalne / Lider Nowoczesnej Ryszard Petru na wakacjach w Świnoujściu

Lider Nowoczesnej Ryszard Petru na wakacjach w Świnoujściu

Ryszard Petru przyjedzie do Świnoujścia nie tylko zobaczyć najpiękniejszą nad Bałtykiem plaże i łapać lipcowe promienie słońca. Chce przede wszystkim spotkać się z mieszkańcami. W Świnoujściu będzie gościć 2 dni.

– W dniu 25.07.2016 r. w godz. 18-20 będzie na świnoujskiej promenadzie i plaży rozmawiał z mieszkańcami i gośćmi -informuje Dorota Konkolewska.

Dzień później spotka się z dziennikarzami. Z kolei 26 lipca o godz. 12 będzie można go spotkać na molo w Międzyzdrojach.

Zobacz również

Tropikalny parkrun. Karolina i Robert najszybsi

Drugi po wznowieniu parkrun, oznaczony numerem #195, odbył się na ścieżkach Parku Zdrojowego w niemal …

5 komentarzy

  1. Super, bo jakoś posłowie innych formacji nie nawiedzają naszego miasta. A po komentarzach osób podpisanych “Anonim” i “??????????????” widoczne są ich braki w wykształceniu i bardzo mały zasób słownictwa.

    • Z odwiedzania miasta nic nie wynika. Trzeba działać. PO przez 8 lat nie wiele zdziałała w naszym mieście, mimo że miała w swoich szeregach posłankę z naszego miasta. Obecny rząd przez pół roku więcej zrobił dla Świnoujścia niż poprzednia władza przez 8 lat. Oby tak dalej.

  2. Petru swetru

  3. Przyjedzie na “Rubikoniu” na święto “Sześciu Króli”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.