poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Transgraniczność w praktyce z Ryszardem Petru

[ZDJĘCIA i FILM] Transgraniczność w praktyce z Ryszardem Petru

Lider Nowoczesnej przebywał w Świnoujściu z dwudniową wizytą. Ryszard Petru w poniedziałek późnym popołudniem przeprawił się promem, a wieczorem spotkał na promenadzie z turystami. Chętnie pozował do zdjęć i rozmawiał o bieżących sprawach politycznych. We wtorek spotkał się z dziennikarzami na transgranicznej promenadzie. Wykorzystując obecność mediów krajowych pytał minister Beatę Kempę i szefa MSWiA o zabezpieczenie Światowych Dni Młodzieży. Nie zabrakło oczywiście zapewnień o poparciu budowy stałej przeprawy pod Świną.

 

Zobacz również

Meteorolog IMGW: Święta raczej po wodzie

Świąteczny tydzień zapowiada się z dodatnimi temperaturami i raczej bez śniegu, a za to z …

3 komentarze

  1. Pani prezes szpitala bardziej się angażuje w swój wizerunek partyjny a sprawy szpitala pozostawia chyba na deser, na pewno same się rozwiążą.Czas zweryfikuje Panią i to bardzo szybko.

    • Pani p. szpitala to jest na trampolinie, dosypią kaski i wybije się na prezydentową Świnoujścia.

      • Kaski już przecież dosypali a w szpitalu zero poprawy. Ten stołeczek prezesa służy więc tylko lansowi politycznemu ale chyba nie po to ją prezydent zatrudnił. No chyba że nadal na dobrym szpitalu dla mieszkanców mu tak naprawdę nie zależy. A tak przy okazji to ze zdjęć wygląda że jakoś tłumów na spotkaniu nie było. W Świnoujściu ta partia członków oprócz rodziny pani K to nie ma?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.