niedziela , 2 października 2022
Strona główna / Lokalne / Dziś niecodzienny pokaz. Przyjdź na plac do treningów street workout

Dziś niecodzienny pokaz. Przyjdź na plac do treningów street workout

Gdy w październiku 2014 roku, w Parku Chopina, od strony ulicy Piłsudskiego, zamontowano urządzenia do ćwiczeń sprawnościowych, zwane street workout, nikt nie przypuszczał, że będą cieszyły się tak ogromna popularnością. Dziś o godzinie 17.30 zwolennicy ćwiczeń na świeżym powietrzu zapraszają na specjalnie zorganizowany pokaz.

Okazją ku temu jest rozbudowanie ogródka street workautu o kolejne urządzenia takie jak: kółka gimnastyczne, drabinka strażacka, rura strażacka, urządzenie do ugięć ramion w podporze.

Widząc jak ogromną popularnością cieszą się te urządzenia, Świnoujska Akademia Karate Kyuokushin wystąpiła do Funduszu Inicjatyw Społecznych Polskiego LNG o dofinasowanie inicjatywy rozbudowy zestawu do ćwiczeń kwotą 5 tysięcy złotych. Kolejne 2,5 tysiąca złotych dołożyło Miasto– informuje Paweł Sujka –Zastępca Prezydenta Miasta.

Zapraszamy wszystkich na pokaz i przyłączenie się do wspólnych ćwiczeń– zaprasza Dawid Szubryt zwolennik i propagator tej formy aktywnego wypoczynku– Naprawdę warto.

 

Tekst/fotBIK

Zobacz również

Grzegorz Walijewski z IMGW: złota polska jesień od środy

Nareszcie doczekamy się złotej polskiej jesieni. Po chłodnym i deszczowym weekendzie i pierwszych dniach przyszłego …

2 komentarze

  1. Brawo…..mój Co on !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.