Strona główna / Lokalne / Najmłodsi świnoujścianie rozmawiali z Pierwszą Damą

Najmłodsi świnoujścianie rozmawiali z Pierwszą Damą

Łącznie – 24 dzieci z rodzin ze Świnoujścia skorzysta lub skorzystało już z różnych form bezpłatnego wypoczynku. Wszyscy, którzy  już powrócili z wyjazdów są bardzo zadowoleni, gdyż organizatorzy zadbali o mnóstwo atrakcji, by umilić im pobyt.

Dzieci, które wypoczywały na koloniach organizowanych przez Fundację Muszkieterów mogły nawet spotkać się z Pierwszą Damą, Panią Agatą Kornhauser –Dudą ( na zdjęciu).W okresie wakacyjnym dzieci z rodzin korzystających ze wsparcia Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Świnoujściu wzięły bądź wezmą udział w  półkoloniach – „Wakacje Pod Żaglami”, finansowanych przez Miasto Świnoujście, organizator – Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu, koloniach w Białym Dunajcu, finansowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, organizator – Zachodniopomorski Związek Towarzystw Krzewienia Kultury Fizycznej, w Koloniach w Murzasichle finansowanych przez Fundację Muszkieterów.

Zobacz również

Plażowy czyścioch wjechał na plażę w Świnoujściu. Oto efekty!

Gruntowne czyszczenie plaży w Świnoujściu. Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyspiarz rozpoczął zabiegi pielęgnacyjne na świnoujskiej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.