Strona główna / Lokalne / Styropian w kropki do kupienia w Mrówce

Styropian w kropki do kupienia w Mrówce

Styropian w kropki został wprowadzony do produkcji w 2003 roku i od ponad dekady kojarzony jest z jednym producentem: spółką Termo Organika. Produkt stał się hitem sprzedażowym, a kropki wyróżnikiem wysokiej jakości.

f02e670475fd43ce02dbfcf66b318873W sklepie Mrówka przy ulicy Karsiborskiej można kupić produkty tego producenta. Wśród nich styropian “Dalmatyńczyk Fasada”  przeznaczony do wykonywania izolacji cieplnych ścian, w tym do wykonywania ociepleń fasad. Płyty mogą być produkowane w wersji z bokami płaskimi lub frezowanymi umożliwiającymi układanie ich “na zakładkę”. Dostępny jest także styropian “Dalmatyńczyk Dach-Podłoga” przeznaczone do wykonywania izolacji cieplnych podłóg, dachów i stropodachów. W sklepie można zakupić także “Galaxy FASADA” – są to płyty melanżujące odcieniami srebrzysto-szarymi, produkowane na bazie innowacyjnego surowca, uszlachetnionego np. kompozycją grafitu, który dodany do granulek w procesie produkcji polistyrenu, poprawia właściwości izolacyjne płyt, dzięki czemu można osiągnąć lepsze efekty izolacji cieplnej lub takie same, przy niższych grubościach płyt.

Zobacz również

Silny wiatr oszczędził Świnoujście

Przy ul. 1-go Maja w Karsiborze doszło do nadłamania konarów przydrożnej topoli, które usunięto wykorzystując …

5 komentarzy

  1. Czy ktoś słyszał o raportach GUNB i o nieuczciwych producentach styropianu, którzy sprzedają pod przykrywką świetnych parametrów izolacyjnych buble, a ludzie wyrzucają pieniądze w błoto, bo po wykonanej termoizolacji wydają na ogrzewanie tyle samo ?! Radzę poczytać http://www.gunb.gov.pl/komunikaty

  2. naprawdę godny polecenia styropian, jak reszta materiałów budowlanych od termo organiki, wysoka jakość w dobrej cenie, co dzisiaj na naszym rynku jest rzadkością!

  3. Przydałby się styropian w Hello Kity.

  4. W sumie co to za różnica jaki styropian kładę pod tynk?

  5. Super news… chyba troche przesada z tymi artykułami sponsorowanymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.