Strona główna / Lokalne / Styropian w kropki do kupienia w Mrówce

Styropian w kropki do kupienia w Mrówce

Styropian w kropki został wprowadzony do produkcji w 2003 roku i od ponad dekady kojarzony jest z jednym producentem: spółką Termo Organika. Produkt stał się hitem sprzedażowym, a kropki wyróżnikiem wysokiej jakości.

f02e670475fd43ce02dbfcf66b318873W sklepie Mrówka przy ulicy Karsiborskiej można kupić produkty tego producenta. Wśród nich styropian „Dalmatyńczyk Fasada”  przeznaczony do wykonywania izolacji cieplnych ścian, w tym do wykonywania ociepleń fasad. Płyty mogą być produkowane w wersji z bokami płaskimi lub frezowanymi umożliwiającymi układanie ich „na zakładkę”. Dostępny jest także styropian „Dalmatyńczyk Dach-Podłoga” przeznaczone do wykonywania izolacji cieplnych podłóg, dachów i stropodachów. W sklepie można zakupić także „Galaxy FASADA” – są to płyty melanżujące odcieniami srebrzysto-szarymi, produkowane na bazie innowacyjnego surowca, uszlachetnionego np. kompozycją grafitu, który dodany do granulek w procesie produkcji polistyrenu, poprawia właściwości izolacyjne płyt, dzięki czemu można osiągnąć lepsze efekty izolacji cieplnej lub takie same, przy niższych grubościach płyt.

Zobacz również

Próbna ewakuacja na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego

W dniu 23 listopada 2022 r. na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu …

5 komentarzy

  1. Czy ktoś słyszał o raportach GUNB i o nieuczciwych producentach styropianu, którzy sprzedają pod przykrywką świetnych parametrów izolacyjnych buble, a ludzie wyrzucają pieniądze w błoto, bo po wykonanej termoizolacji wydają na ogrzewanie tyle samo ?! Radzę poczytać http://www.gunb.gov.pl/komunikaty

  2. naprawdę godny polecenia styropian, jak reszta materiałów budowlanych od termo organiki, wysoka jakość w dobrej cenie, co dzisiaj na naszym rynku jest rzadkością!

  3. Przydałby się styropian w Hello Kity.

  4. W sumie co to za różnica jaki styropian kładę pod tynk?

  5. Super news… chyba troche przesada z tymi artykułami sponsorowanymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.