Strona główna / Lokalne / Plebiscyt. Świnoujście – najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce!

Plebiscyt. Świnoujście – najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce!

Dziś rusza 5. edycja plebiscytu Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. W konkursie startować może każdy od malutkich miasteczek, aż po tętniące życiem wielkie miasta. Już kolejny raz w gronie uczestników znalazło się Świnoujście, które na co dzień może pochwalić się ciekawą i oryginalną roślinną dekoracją.

Każdy z mieszkańców czy odwiedzających położone na 44 wyspach miasto, może pomóc zdobyć główną nagrodę. Wystarczy jedynie odwiedzić stronę www.inspirowaninatura.pl , gdzie dostępna jest opcja głosowania. Każda osoba będzie miała możliwość oddania jednego głosu dziennie. Biorąc pod uwagę, iż konkurs trwa do 29 sierpnia, każdy będzie miał prawo do 29 kliknięć.

art-kwiaty2Przed mieszkańcami pojawia się więc szansa wsparcia swoich przedstawicieli w boju z innymi polskimi miastami. Dla turystów jest to natomiast dobra forma docenienia pracy ludzi, dzięki której każdego dnia mogą podziwiać roślinne oprawy.

Nagrodzone zostaną pierwsze trzy miasta. Zwycięzca otrzyma kaskadową konstrukcję kwietnikową H2000 oraz zostanie zaprezentowany na jednej z kart miejskiego kalendarza TERRA na 2017 rok. Dla drugiego miejsca przewidziano donice miejską Gianto 120 marki Nuno’ni. Za najniższe miejsce  na podium wręczony zostanie bon na zakup z oferty firmy Terra o wartości 1000 zł.art-kwiaty-3

–  W poprzedniej edycji Świnoujście, dzięki głosom mieszkańców i turystów,  zajęło wysokie 9 miejsce w kraju , a sam konkurs pokazał, że liczy się każdy oddany głos, który w końcowym rozrachunku może zadecydować, które miasto zostanie ogłoszone najpiękniej udekorowanym – mówi Robert Karelus, rzecznik Prezydenta Miasta.

 

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.