Strona główna / Lokalne / „Renoma ” pomoże zarządzać nieruchomościami. Nowe biuro w Świnoujściu

„Renoma ” pomoże zarządzać nieruchomościami. Nowe biuro w Świnoujściu

art-renoma3Stworzono je z myślą o mieszkańcach Wspólnot Mieszkaniowych i nieruchomości komercyjnych funkcjonujących na terenie Świnoujścia i okolic. Firmę powołały do życia 2 osoby: Marta Lewandowska i Jan Miszczyszyn. Przez ostatnie lata pracowali w dziale technicznym firmy Zespół Zarządców Nieruchomości.

– Lata pracy pozwoliły nam na praktyczne zapoznanie się z oczekiwaniami i problemami pojawiającymi się w trakcie obsługi Wspólnot Mieszkaniowych. Jesteśmy praktykami, nie teoretykami, znamy procesy i zadania inwestycyjne konieczne do realizowania uchwał Wspólnot Mieszkaniowych. Praca w branży zarządzania nieruchomościami, bieżące administrowanie budynkami, przygotowywanie umów, konstruktywne podejmowanie działań, konsekwencja i oddanie swojej pracy jest naszym nadrzędnym celem – mówi Marta Lewandowska.

Firma 1 sierpnia br. rozpoczyna działalność na rynku tego rodzaju usług i z tego względu właścicielom szczególnie zależy na zadowoleniu klientów.

– Jest to najlepszą gwarancją, że dołożymy maksimum starań aby nasze wspólnoty były usatysfakcjonowane – dodaje Jan Miszczyszyn.

art-renoma2

Nowo otwarte biuro mieści się przy ul . Kościuszki 9 lokal usługowy nr 5 (dawana siedziba Telewizji Świnoujście). Czynne od poniedziałku do piątku od godziny 7:30 do 15:30. Telefon 888 50 86 adres mailowy: renoma@uznam.net.pl

Zobacz również

Święto Wojska Polskiego z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą …

3 komentarze

  1. Zespół ZN gdzie pracowali najlepszej opinii nie ma więc co to za referencje???????

  2. w myśl zasady „wy płacicie a my się zajmiemy wszystkim” 😉 niektórzy wiedzą o co chodzi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.