Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Od Świnoujścia do Gdańska. Krzysztof Drabik żongluje w szczytnym celu

[ZDJĘCIA i FILM] Od Świnoujścia do Gdańska. Krzysztof Drabik żongluje w szczytnym celu

Przed nim 420 kilometrów ciężkiej wędrówki po piasku. Muszę dojść do Gdańska żonglując butelkami – taki cel postawił sobie Krzysztof Drabik – na co dzień barman znany m.in. z programu telewizyjnego „Masz talent!”. Akcja jest charytatywna. Krzysztof Drabik chce w ten sposób zebrać pieniądze dla osób poszkodowanych w wypadkach nad wodą.

Punktualnie o godzinie 11 wyruszył z plaży w Świnoujściu. Duże wsparcie otrzymał od hotelu Trzy Wyspy. W akcję zaangażował się także WOPR i OSIR Wyspiarz.

Mimo ulewnego deszczu, Krzysztof Drabik kontynuuje swój marsz, chociaż jak mówił przed startem – to właśnie opadów najbardziej się obawia.

Trasa rekordu Krzysztofa przebiega linią brzegową po plaży. Łącznie to łącznie 420 km. Akcja polega na zebraniu środków dla Fundacji „Twój Rekord Pomaga”.

Chcesz pomóc? 
Polub na Facebooku stronę www.facebook.com/TwojRekordPomaga/ lub wpłać dowolną kwotę. Każdego dnia dzieci ulegają wypadkom wodnym podczas trwania wakacji.

KRS: 0000 615964
Numer Konta: 03 1140 2004 0000 3402 7622 6043

Zobacz również

Reprezentanci 8.FOW w biegu górskim Runner`s World Super Bieg

Marynarze z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża przebywający na zgrupowaniu kondycyjno-sportowym w Dusznikach-Zdroju wzięli udział w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.