Strona główna / Lokalne / [FILM] Zderzenie dwóch samochodów. Utrudnienia w ruchu

[FILM] Zderzenie dwóch samochodów. Utrudnienia w ruchu

To już trzeci wypadek w ciągu wakacji na tym samym skrzyżowaniu. Po godzinie 11 na ulicy Wolińskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Tym razem seat zderzył się z suzuki. Powodem było wymuszenie pierwszeństwa. Dwie osoby zostały odwiezione do szpitala.

Prawidłowo jadący pojazd marki seat, którym kierowała kobieta jechał ulicą Wolińską. Z podporządkowanej ulicy Ludzi Morza wyjechało suzuki, którym kierował mężczyzna. Doszło do zderzenia. W wyniku tego uderzenia suzuki przewróciło się na bok. Oboje kierujący byli trzeźwi. Poważnych obrażeń ciała nie doznali. Sprawca został ukarany mandatem karnym – informuje mł. asp. Magdalena Figarska- Śnieć ze świnoujskiej policji.

art-wypadek0Skrzyżowanie ulicy Ludzi Morza oraz Wolińskiej jest jednym z najniebezpieczniejszych w mieście. Kierowcy nie zawsze respektują w tym miejscu znaku ograniczającego prędkość. Nogę z gazu ściągali do czasu, gdy był tam zamontowany fotoradar.

art-wypadek2Kilka dni temu w tym samym miejscu przewrócił się dźwig. Wcześniej zderzyły trzy pojazdy osobowe. W wypadku ucierpiał 6-letni chłopiec.  Czy tak duża wypadkowość w tym miejscu wymusi na zarządcy drogi lepsze i skuteczniejsze oznakowanie?

Zobacz również

Rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na sprowadzenie ciała do Polski

Umarł dobry człowiek, kochający mąż i ojciec. Pochodził z małej miejscowości, był ojcem trójki dzieci, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.