Strona główna / Lokalne / Rozbierają plac zabaw, bo spożywano na nim alkohol

Rozbierają plac zabaw, bo spożywano na nim alkohol

Plac zabaw był zlokalizowany wewnątrz osiedla Platan. W ubiegłym tygodniu jednego z mieszkańców zainteresowało dlaczego plac zabaw jest demontowany. – Pomerania Development obiecała place zabaw dla małych dzieci. Obiecała i wybudowała, ale tylko po to, aby uatrakcyjnić ofertę mieszkań. Niestety przez 8 lat place ani razu nie były odnawiane – napisał nasz Czytelnik.

– Spółka kilkakrotnie próbowała sprzedać teren za przysłowiową złotówkę wspólnotom graniczącym z placem zabaw, niestety pomysł ten nie zyskał poparcia właścicieli. Było bardzo dużo skarg od właścicieli lokali, sąsiadujących z placem zabaw na uciążliwość , polegającą na tym iż na obiekcie zbierały się osoby spożywające alkohol stanowiąc zagrożenie – tłumaczy Halina Bajurska z firmy Profesja.

Jak się okazuje, spółka Pomerania nie pozostawiła najmłodszych mieszkańców bez niczego. W znaczący sposób uczestniczyła w powstaniu placu zabaw przy ulicy Malczewskiego, który jest alternatywą dla demontowanego ze względów bezpieczeństwa placu wewnątrz osiedla.

Zobacz również

V zawody II edycji „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne”

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” organizator zawodów w ramach „Świnoujskich Czwartków Lekkoatletycznych” otworzył ich rundę …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.