Strona główna / Lokalne / Rozbierają plac zabaw, bo spożywano na nim alkohol

Rozbierają plac zabaw, bo spożywano na nim alkohol

Plac zabaw był zlokalizowany wewnątrz osiedla Platan. W ubiegłym tygodniu jednego z mieszkańców zainteresowało dlaczego plac zabaw jest demontowany. – Pomerania Development obiecała place zabaw dla małych dzieci. Obiecała i wybudowała, ale tylko po to, aby uatrakcyjnić ofertę mieszkań. Niestety przez 8 lat place ani razu nie były odnawiane – napisał nasz Czytelnik.

– Spółka kilkakrotnie próbowała sprzedać teren za przysłowiową złotówkę wspólnotom graniczącym z placem zabaw, niestety pomysł ten nie zyskał poparcia właścicieli. Było bardzo dużo skarg od właścicieli lokali, sąsiadujących z placem zabaw na uciążliwość , polegającą na tym iż na obiekcie zbierały się osoby spożywające alkohol stanowiąc zagrożenie – tłumaczy Halina Bajurska z firmy Profesja.

Jak się okazuje, spółka Pomerania nie pozostawiła najmłodszych mieszkańców bez niczego. W znaczący sposób uczestniczyła w powstaniu placu zabaw przy ulicy Malczewskiego, który jest alternatywą dla demontowanego ze względów bezpieczeństwa placu wewnątrz osiedla.

Zobacz również

Radiowóz zaparkował na kopercie dla niepełnosprawnych

Opisaliśmy wczoraj przypadek pewnego kierowcy, który zaparkował na niebieskiej kopercie przy Urzędzie Miasta Świnoujścia. Dostał …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.