Strona główna / Lokalne / Spotkanie ministrów w Szczecinie i Świnoujściu

Spotkanie ministrów w Szczecinie i Świnoujściu

Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej oraz Paweł Brzezicki, podsekretarz stanu w tym resorcie odbyli wizytę w Zarządzie Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spotkanie było okazją do dyskusji na temat bieżącej działalności portów oraz współpracy z Klastrem Morskim Pomorza Zachodniego.

W kolejnym etapie pobytu szefowie resortu kontynuowali rozmowy z Kazimierzem Drzazgą, wiceprezesem Zarządu Portów Szczecin – Świnoujście oraz Markiem Duklanowskim, prezesem spółki Polskie Terminale S.A.

Zwierzchnicy ministerstwa byli obecni na Terminalu Promowym w Świnoujściu. Złożyli także wizytę na nowym holowniku „Strażak 26”, który pełni funkcje jednostki pożarniczej Zarządu Portów Morskich Szczecin-Świnoujście.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

2 komentarze

  1. Ważne, ze za darmo pojedli popili, pogadali o d. Maryni i rozjechali się, każdy w swoją stronę.
    Jakoś nie chce mi się wierzyć, że te leśne dziadki coś nowego wniosą, naw2et nie wiem, czxy Oni wiedzą, gdzie jest Zatoka Pomorska…

  2. No i jakie wnioski, czy też decyzje? To że przyjechali i popatrzyli ma wystarczyć. Jak słuchałem wypowiedzi pana Kazimierza Drzazgi (vice-prezesa ZPSzŚ) na sesji rady miasta, jakiś czas temu, to mam wrażenie, że ten pan niewiele ma wspólnego z branżą którą zarządza. Coś w stylu pani Stój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.