Strona główna / Lokalne / Kierowcom radzimy uzbroić się w cierpliwość. Nic nie zapowiada zmian

Kierowcom radzimy uzbroić się w cierpliwość. Nic nie zapowiada zmian

Autokary przywożące turystów do hoteli i pensjonatów muszą się gdzieś zatrzymać. Na wąskich uliczkach w dzielnicy nadmorskiej nie przewidziano zatok dla autokarów. Kierowcy chcąc wysadzić swoich pasażerów, zatrzymują się możliwie blisko drzwi hotelu, aby w większości starsi goście nie musieli wędrować daleko z ciężkimi bagażami.

Zatrzymanie się na środku jednokierunkowej ulicy i kilkuminutowy wyładunek może czasami irytować innych kierowców, jednak nie ma na to prostego rozwiązania. Jedyne co można zrobić w tej sytuacji, to zacisnąć zęby i uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

3 komentarze

  1. Ten problem już dawno powinien być rozwiązany.

    BUSOMAT PL

  2. Rozwiązanie jest bardzo proste, autokary powinny się rozładować na przejściu granicznym na ul grunwaldzka, a „turystów „hotele powinny już odbierać małym autami. Nigdzie w świecie nie widziałem takiego cyrku jak u nas w centrum z takimy autokarami. A jeszcze te hipipotany niemieckie strasznie się „guzdrzą „..co dodatkowo powoduje przestój .

  3. Guzik prawda, można dać znak zakaz zatrzymywanie i postoju na wysokości tych hoteli. Jakby straż miejska i policja raz na jakiś czas tych kierowców przetrzepała to przestaliby tak robić. A co mają robić turyści? Podczas budowanie tego 'osiedla’ pomyśleć o zatokach przy hotelach/Villach/apartamentów, właśnie po to by się na 5-10 minut stanąć, wyładować, odjechać. Owszem, jak zwykle, nikt o tym nie pomyślał. Zapewne zaraz ktoś napiszę że, przecież nie ma miejsca na to…. no to warto by poświęcić jakies 4 drzewka przy chodniku tej ulicy, i zrobić zatokę (zabytkowe drzew lub nie) – Miasto się rozrasta, czasami trzeba poświęcić coś za coś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.