środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Jubileusz 40-lecia Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A.

Jubileusz 40-lecia Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A.

Polska Żegluga Bałtycka SA, polski armator promowy, którego jednostki pływają pod marką Polferries łącząc Polskę ze Skandynawią, obchodzi w tym roku Jubileusz 40-lecia działalności. To szczególne wydarzenie dla firmy, regionu zachodniopomorskiego oraz Kołobrzegu, w którym znajduje się siedziba armatora od 1976 roku. Warto podkreślić, że z firmą związanych jest wiele pokoleń, dla których stanowi ona, bądź stanowiła bardzo ważny element życia.

Czterdziestolecie to niecodzienny Jubileusz. Dla firmy będzie to znakomita okazja do wspomnień, przedstawienia dotychczasowych dokonań oraz przyszłych zamierzeń na rozwój Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A.. Uroczyste obchody będą nie tylko okazją do podsumowań, ale i sposobnością spotkań z partnerami biznesowymi, kontrahentami, którzy wkładem, zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu i obecnej pozycji armatora na rynku branży morskiej.

Przede wszystkim nie zapominamy o naszych klientach, pasażerach, sympatykach dla których z okazji okrągłego jubileuszu przygotowaliśmy na ten rok wiele atrakcji, konkursów, promocji. Dlatego warto śledzić codziennie naszą stronę internetową oraz fanpage.

Dla pozostałych ten rok będzie okazją do przekonania się, że Polska Żegluga Bałtycka S.A. to nie tylko przewoźnik morski, ale również organizator imprez turystycznych, wycieczek do najciekawszych zakątków Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii.

Na dzień dzisiejszy pod marką Polferries eksploatowane są trzy jednostki pasażersko-samochodowe, które obsługują linie promowe pomiędzy Polską, a Skandynawią. Są to m/f „Wawel”, na linii Gdańsk – Nynäshamn (Szwecja), m/v „Baltiva” oraz m/f „Mazovia”, którymi możemy popłynąć ze Świnoujścia do Ystad (Szwecja).

Zobacz również

ZUS: termin płatności bonem turystycznym został wydłużony do 31 marca 2023 r.

Termin płatności bonem turystycznym został wydłużony z 30 września 2022 r. do 31 marca 2023 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.