Strona główna / Lokalne / Ostatni weekend sierpnia na plaży na Warszowie

Ostatni weekend sierpnia na plaży na Warszowie

Jak się okazuje, nie tylko plaża na Uznamie cieszy się popularnością. Także plaża na Warszowie pęka w szwach, gdy na niebie pojawi się słońce. W miniony weekend ciężko było znaleźć miejsce na parkingu wybudowanym specjalnie dla turystów.

Plażę na Warszowie wybierają ci, którzy nie chcą przeprawiać się promem. Jest szersza niż w Międzyzdrojach. Słońce zatem przyciąga na Warszów nie tylko mieszkańców prawobrzeżnych dzielnic, ale sądząc po tablicach rejestracyjnych samochodów pozostawionych na parkingu, także szczecinian, stargardzian i goleniowian.

art-plaza2– Jest tu czysto, można znaleźć spokój i dużo miejsca na samej plaży. Bez ciasnoty, każdy czuje się tu swobodnie. A do tego jest część kąpieliska strzeżonego  przez ratowników – mówi pani Grażyna. – Las przy samej plaży dodaje jej uroku. Aż się chce, aby człowiek obcował z naturą. Do tego dobra książka i odpoczynek jak marzenie – dodaje.

W miniony weekend popularnością cieszyła się nie tylko plaża na wysokości Warszowa. Sporo letników wypoczywało na wysokości Łunowa, a także przy Lubiewie.

Zobacz również

PKP Intercity zapowiada nowy rozkład jazdy. Bezpośredni pociąg ze Świnoujścia do Czech

Wprowadzenie nowych pociągów, skrócenie czasu przejazdu na wielu trasach, lepsza dostępność komunikacyjna poprzez wprowadzenie dodatkowych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.