Strona główna / Lokalne / Ostatni weekend sierpnia na plaży na Warszowie

Ostatni weekend sierpnia na plaży na Warszowie

Jak się okazuje, nie tylko plaża na Uznamie cieszy się popularnością. Także plaża na Warszowie pęka w szwach, gdy na niebie pojawi się słońce. W miniony weekend ciężko było znaleźć miejsce na parkingu wybudowanym specjalnie dla turystów.

Plażę na Warszowie wybierają ci, którzy nie chcą przeprawiać się promem. Jest szersza niż w Międzyzdrojach. Słońce zatem przyciąga na Warszów nie tylko mieszkańców prawobrzeżnych dzielnic, ale sądząc po tablicach rejestracyjnych samochodów pozostawionych na parkingu, także szczecinian, stargardzian i goleniowian.

art-plaza2– Jest tu czysto, można znaleźć spokój i dużo miejsca na samej plaży. Bez ciasnoty, każdy czuje się tu swobodnie. A do tego jest część kąpieliska strzeżonego  przez ratowników – mówi pani Grażyna. – Las przy samej plaży dodaje jej uroku. Aż się chce, aby człowiek obcował z naturą. Do tego dobra książka i odpoczynek jak marzenie – dodaje.

W miniony weekend popularnością cieszyła się nie tylko plaża na wysokości Warszowa. Sporo letników wypoczywało na wysokości Łunowa, a także przy Lubiewie.

Zobacz również

Przetarg rozstrzygnięty, ruszają prace przy placu zabaw na Warszowie

W maju rozstrzygnięto przetarg na wykonanie placu zabaw na Warszowie. Firmą która będzie wykonawcą zadania …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.