Strona główna / Lokalne / Wysikał się tuż przy policyjnym radiowozie

Wysikał się tuż przy policyjnym radiowozie

Chociaż toaleta była kilkanaście metrów dalej, jeden z mężczyzn rozpiął rozporek i zaczął sikać tuż przy przeprawie promowej. Wszystko wydarzyło się na oczach ludzi czekających na prom. Człowiek nie zauważył, że sika tuż przy policyjnym radiowozie w którym siedział policjant.

Mężczyźnie oddającemu mocz się upiekło, bo policjant go nie dostrzegł. Kara za oddawanie moczu może wynieść nawet 500 zł.

Zobacz również

Za bilet na autobus zapłacisz smartfonem. Provema wprowadza nową usługę

Od 05.11.2021 pasażerowie komunikacji miejskiej za bilety mogą zapłacić również aplikacją Provema. Transport publiczny to …

3 komentarze

  1. Ten gościu od okoła 2ch tygodni kręci się w okolicach nowokarsiborskiej miedzy stacjami i biedronką, spi pod drzewem, normalnie kupuje kawe itp na shellu, ma pieniądze….duńskie i mówi po angielsku…..

  2. Mężczyźni jak psy w tym mieście sikają wszędzie gdzie popadnie. Z ta różnica ze psy są na smyczy kontrolowane .

    • ty chyba mieszkasz w innym mieście kobieto mająca pieska, gdzie ty widziałaś tutaj ,że jest kontrola nad psami, sraja gdzie popadnie i biegają w miejscach publicznych bez kagańca i smyczy bo taka wola ich pana a sikający mężczyźni nie robią nikomu krzywdy w przeciwieństwie do piesków oddających swoją potrzebę na małych skwerkach trawy gdzie potem dzieci biegają bo ciężko iść do parku z pieskiem,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.