Strona główna / Lokalne / Film „Smoleńsk” od piątku w świnoujskim kinie

Film „Smoleńsk” od piątku w świnoujskim kinie

Od najbliższego piątku widzowie w Świnoujściu będą mogli obejrzeć polski film pt. „Smoleńsk”. Projekcję filmu zaplanowano aż 6-krotnie w ciągu dnia. Zapowiada się, że produkcja będzie cieszyła się wzięciem. Bilety do nabycia w kasie kina i na internetowej stronie www: http://www.cinema3d.pl/swinoujscie.

10 kwietnia 2010 roku rządowy samolot Tupolew 154 z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i towarzyszącymi mu 95 osobami, członkami oficjalnej delegacji zmierzającej do Katynia, ulega katastrofie w Smoleńsku. Wszyscy pasażerowie giną na miejscu. Tragedia wywołuje ogromne poruszenie w Polsce i na świecie. Nina (Beata Fido), dziennikarka pracująca dla dużej komercyjnej stacji telewizyjnej, próbuje dowiedzieć się, jakie były powody katastrofy. Tropy prowadzą między innymi do dramatycznej wyprawy Lecha Kaczyńskiego do ogarniętej wojną Gruzji, której celem było powstrzymanie inwazji wojsk rosyjskich na Tbilisi w sierpniu 2008 roku. Z każdą kolejną godziną dziennikarskiego śledztwa Nina przekonuje się, że prawda jest o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać.

Zobacz również

W sobotę obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

3 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami; Szacuje się, że 80 proc. osób …

10 komentarzy

  1. nie wierzę że te komentarze piszą Polacy???? ludzie najbardziej tajemnicza katastrofa XXI wieku w dupie zakopana przez Tuska i jego bandę gdzie ginie centrum zarządzania krajem a wy dalej wierzycie w brednie tego debili Millera/????? ludzie weźcie czerwona tabletkę i obudzicie się z tego matrixu… PO nas zakopało na 55 mld kradnąc na potegę to jak teraz PIS dła ludziom kasę i zrobił deficyt tylko 5 mld większy to się sracie to dla was te pieniądze wzioł nie dla siebie….

    • tajemnicza chyba tylko dla wyznawców sekty smoleńskiej 🙂 dla normalnych ludzi to tragiczna katastrofa komunikacyjna spowodowana niestety przez nonszalancję pilotów (np. ignorowanie ostrzeżeń Pull up), naciski dygnitarzy na pokładzie i próbę lądowania na ogólnie zamkniętym i totalnie nieprzygotowanym lotnisku. Zresztą to kancelaria Kaczyńskiego organizująca wyjazd wpakowała wszystkich do jednego samolotu. A ogólnie PIS to najgorsze co mogło się Polsce przytrafić – cyniczni, bezczelni, zacofani okupanci – którzy za 500zł, nie bacząc na gospodarcze konsekwencje w długim okresie, chcą kupić bezmózgi plebs i zniszczyć to co Polacy z trudem budowali przez 26 lat, w tym dobre imię Polski na świecie. Byliśmy coraz bardziej cywilizowanym krajem a stajemy się pośmiewiskiem i takim swoistym wioskowym głupcem który sam stawia się na marginesie Europy. Za rządów kaczyńskiego wstyd być Polakiem.

  2. to taka współczesna wersja Kain i Abel .Prawdziwy tytuł filmu ” po TU pach do celu „

  3. Pewnie wszystkie szkoły obowiązkowo. Ostatecznie mozna zapłacić za bilet i nie pójść. Ja nie pozwoliłabym mojemu dziecku pójść.

  4. ciężki orzech do zgryzienia mają dyrektorzy szkół – teraz się okaże kto nie boi się pisowskiego łajna bo na pewno z kuratorium już poszła „niewinna” informacja że sugerują aby uczniowie obejrzeli :)) Oczywiście nikt normalny na takiego gniota z własnej woli nie pójdzie (chyba że ma coś w głowie uszkodzone)

  5. Za darmo będą wpuszczać? Bo wątpię czy ktoś zapłaci za bilet na ten „film”

  6. film jakiej kategorii ?

    ciekawe czy ktoś przyjdzie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.