Strona główna / Lokalne / Kto chciałby mieć własnego tygrysa?

Kto chciałby mieć własnego tygrysa?

Bąbel, Bandyta, Gapcio, Escape, Wąsiczka – jako trzytygodniowe oseski przetrwały trzy doby bez matki. Same w chłodzie i głodzie. Matka nie wróciła z polowania… W ostatniej chwili zostały zauważone przez ludzi, zadziałał łańcuszek osób o dobrych sercach i maluszki trafiły pod dobre skrzydła. Wymagały intensywnej opieki, karmienia butelką co 3 godziny, masowania brzuszków, utrzymywania stałej temperatury ciała. Obecnie mają 6 tygodni i rozglądają się za opiekuńczymi domami, gdzie będą otoczone troskliwą opieką.  Misha jako 15 tygodniowy kociak został uratowany spod kół samochodu w Przytorze. Cierpiał na koci katar i wymagał opieki weterynaryjnej. Dziś czuje się rewelacyjnie i dokazuje jak na kocie dziecko przystało.  Maluszki zostaną zaszczepione za kilka dni, natomiast Misha pierwsze szczepienie ma już za sobą. Cała szóstka jest odrobaczona i odpchlona. Kociaki są bardzo energiczne i uwielbiają obecność człowieka.
Chętnie bawią się między sobą, a także w asyście człowieka. Jednak żadna opiekunka nie zastąpi kociakom kochającej rodziny, gdzie będą mruczeć kocie opowieści. Jeśli zastanawiasz się nad przyjacielem na najbliższe kilkanaście lat to wspaniałe kociaki czekają właśnie na Ciebie. Świnoujskie tygryski szukają kochających domów!

Adopcja kociaków po uprzedniej wizycie przed adopcyjnej, na podstawie umowy z obowiązkiem kastracji/sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

Kontakt:

angelo.animale.kontakt@gmail.com

https://www.facebook.com/AniolyZwierzat/

telefon: 727-662-036 (proszę pisać sms, będziemy oddzwaniać)

 

Zobacz również

W sobotę obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

3 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami; Szacuje się, że 80 proc. osób …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.