niedziela , 27 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / Martwy pies znaleziony w lesie. Zapadł wyrok

Martwy pies znaleziony w lesie. Zapadł wyrok

6 miesięcy prac na rzecz miasta albo 3 miesiące aresztu – taka kara spotkała mężczyznę, który doprowadził do śmierci psa w lesie nieopodal Mulnika. Do zdarzenia doszło w styczniu b.r. jednak dopiero teraz zapadł wyrok. Fundacja Animals Przystań Świnoujście otrzymała wezwanie o martwym psie leżącym w lesie. Zamrożony pies leżał przykryty plandeką. Jeszcze dwa dni wcześniej żywego widział go mężczyzna przejeżdżający obok. Od czasu do czasu dokarmiał zwierzęta przywiązane do drzewa. Właścicielem zwierząt był mężczyzna mieszkający w pobliskiej szopie. Sam nie miał luksusów. Zwierzę nie miało budy. Na mrozie było przywiązane jedynie do drzewa. Pies musiał konać w straszliwych męczarniach.

Kilka dni temu odbyła się sprawa i zapadł wyrok 6 miesięcy prac na rzecz miasta z zamianą na 3 miesiące aresztu. Chociaż wyrok bardzo łagodny, pokazuje, że kara za znęcanie się nad zwierzętami jest nieunikniona.

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

6 komentarzy

  1. Zgadzam się że wyrok łagodny:-( cieszę się jednak że wogóle prowadzi się choć sprawy o znęcanie… Mnie jednak zastanawia fakt,.ze psy nie tylko ten jeden były przywiazane do drzewa na mrozie bez żadnego schronienia i nikt nie interweniował!!

  2. Kara nieunikniona? A cóż to za kara? To jakaś kpina.

  3. Kiedy zaczniemy szanować innych??? To zwykły morderca i powinien dostać karę pozbawienia wolności przynajmniej 2 lata i kamieniolomy!!!

  4. NIE JESTEŚMY WŁAŚCICIELAMI ZWIERZĄT!!!!!!! JESTEŚMY ICH OPIEKUNAMI!!!!! TO STWORZENIA A NIE RZECZY!!!!! JEŚLI NIE UMIEMY LUB NIE CHCEMY O NIE DBAĆ, NIE ZASŁUGUJEMY NA TO BY NAM TOWARZYSZYŁY!!!!!!

  5. Żart kara to żart wielki żart a finansowa z 10 tys gdzie polska to chory kraj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.