Strona główna / Lokalne / Możesz zostać kierownikiem kina. Cinema 3D szuka zorganizowanych osób

Możesz zostać kierownikiem kina. Cinema 3D szuka zorganizowanych osób

Trzeba mieć minimum średnie wykształcenie, mieć doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników, znać się na obsłudze komputera i być dyspozycyjnym oraz kulturalnym. Cinema 3D – działający od kilku lat na polskim rynku operator kinowy, do kina w Świnoujściu, poszukuje pracownika na stanowisko kierownik kina.

Do zakresu obowiązków będzie należało zarządzenie obiektem oraz koordynacja pracy podległych pracowników,  raportowanie do centrali zgodnie z przyjętymi standardami, szkolenie, rozliczanie i delegowanie zadań podległym pracownikom, czuwanie nad prawidłowością projekcji filmowych, szereg innych czynności związanych z zapewnieniem zgodnego ze standardami funkcjonowania obiektu, dbanie o pozytywny wizerunek.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: rekrutacja.swinoujscie@cinema3d.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97,Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).”

 

Zobacz również

PKP Intercity zapowiada nowy rozkład jazdy. Bezpośredni pociąg ze Świnoujścia do Czech

Wprowadzenie nowych pociągów, skrócenie czasu przejazdu na wielu trasach, lepsza dostępność komunikacyjna poprzez wprowadzenie dodatkowych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.