Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Bieg na fortach. Krzysztof Walkowiak najszybszy

[ZDJĘCIA i FILM] Bieg na fortach. Krzysztof Walkowiak najszybszy

Blisko 50 biegaczy spotkało się w niedzielne południe przy Forcie Zachodnim, aby wziąć udział w corocznym biegu, którego trasa wiodła alejkami Parku Zdrojowego oraz wzgórzami wokół fosy Fortu Zachodniego. Biegacze ruszyli z linii startu punktualnie o godzinie 12. Do pokonania mieli 3, 6 lub 9 kilometrów. Najszybszy w tym roku był Krzysztof Walkowiak, który dobiegł do mety z czasem 35 minut i 3 sekund.

Jacek Giba bardzo mocno pociągnął pierwsze kółko, później tempo się uspokoiło, na końcówce wygrałem z Robertem Derdą. Udało się – mówił chwilę po w biegnięciu na metę zwycięzca wyścigu.

Wśród uprawiających jogging jest coraz więcej świnoujścian. Wśród nich nie tylko sportowcy, ale także, dyrektorzy, marynarze, przedsiębiorcy, a nawet radni. Jak wszyscy podkreślają – w Świnoujściu jest wiele miejsc do rekreacyjnego biegania. Wystarczy odrobina zapału, buty, koszulka i spodenki.

Organizatorem wyścigu był Klub Biegacza Jogging. Uczestnicy otrzymali na pamiątkę numery startowe od portalu swinoujskie.info.

Zobacz również

Klęska na Odrze. Z Wolińskiego Parku Narodowego wywożone jest bydło

W związku z klęską na Odrze, z niezamieszkanych wysp Wolińskiego Parku Narodowego położonych na terenie …

2 komentarze

  1. nie tylko najszybszy w biegach …;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.