Strona główna / Lokalne / Ostrzegamy! Złodzieje kradną koła samochodowe

Ostrzegamy! Złodzieje kradną koła samochodowe

Przed kilkoma dniami z samochodu zaparkowanego w Świnoujściu skradziono felgi aluminiowe. Minionej nocy kolejny właściciel zauważył, że ktoś majstrował przy jego kołach. Nie zdążył odkręcić wszystkich śrub,, bo prawdopodobnie coś spłoszyło złodzieja. Na facebookowej grupie miłośników motoryzacji “ZSW Team”, użytkownicy ostrzegają się wzajemnie.

– Pragniemy przestrzec naszych znajomych bliższych , dalszych jak i oczywiście zmotoryzowanych mieszkańców naszego miasta przed osobami zajmującymi się przywłaszczaniem cudzych kół samochodowych. Ostatnio te wydarzenia się nasiliły. Przypuszczamy że interesują ich głównie aluminiowe felgi. Dostaliśmy właśnie informacje od jednego z naszych klubowiczów, że na jego aucie tej nocy złodzieje sprawdzali swoje możliwości lecz na szczęście im się nie udało – czytamy w komunikacie.

Każdy, kto był świadkiem kradzieży powinien skontaktować się z policją. Tuż przed zimą nasila się fala kradzieży kół.

Zobacz również

Sanepid prosi osoby, które przebywały w aquaparku oraz restauracji Promenada o samoobserwację

Świnoujski sanepid rozesłał do lokalnych mediów komunikat z prośbą o samoobserwację stanu zdrowia osoby, które …

Jeden komentarz

  1. Wszędzie kradną, tylko co jakiś czas na większą skalę. Gdyby kary były surowsze to może tak często nie dochodziłoby do kradzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.