niedziela , 27 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / Ostrzegamy! Złodzieje kradną koła samochodowe

Ostrzegamy! Złodzieje kradną koła samochodowe

Przed kilkoma dniami z samochodu zaparkowanego w Świnoujściu skradziono felgi aluminiowe. Minionej nocy kolejny właściciel zauważył, że ktoś majstrował przy jego kołach. Nie zdążył odkręcić wszystkich śrub,, bo prawdopodobnie coś spłoszyło złodzieja. Na facebookowej grupie miłośników motoryzacji „ZSW Team”, użytkownicy ostrzegają się wzajemnie.

– Pragniemy przestrzec naszych znajomych bliższych , dalszych jak i oczywiście zmotoryzowanych mieszkańców naszego miasta przed osobami zajmującymi się przywłaszczaniem cudzych kół samochodowych. Ostatnio te wydarzenia się nasiliły. Przypuszczamy że interesują ich głównie aluminiowe felgi. Dostaliśmy właśnie informacje od jednego z naszych klubowiczów, że na jego aucie tej nocy złodzieje sprawdzali swoje możliwości lecz na szczęście im się nie udało – czytamy w komunikacie.

Każdy, kto był świadkiem kradzieży powinien skontaktować się z policją. Tuż przed zimą nasila się fala kradzieży kół.

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

Jeden komentarz

  1. Wszędzie kradną, tylko co jakiś czas na większą skalę. Gdyby kary były surowsze to może tak często nie dochodziłoby do kradzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.