Strona główna / Lokalne / Pobita 61-latka zmarła. Sprawca leży w szpitalu

Pobita 61-latka zmarła. Sprawca leży w szpitalu

Co za tragedia! Mężczyzna zaatakował kobietę. Konającą przewieziono do szpitala. Lekarzom nie udało się uratować rannej. Do zdarzenia doszło po południu w prawobrzeżnej dzielnicy Świnoujścia w budynku przy ul. Modrzejewskiej. Na miejsce wezwano policjantów. Mężczyznę udało się zatrzymać. Oprawca trafił do szpitala. Jest pilnowany przez policjantów.

Według nieoficjalnych informacji, po południu pod blok przy ul. Modrzejewskiej 20 podjechał patrol policji i dwie karetki.

– Dziś około godziny 13.00 interweniowaliśmy w bloku przy ulicy Modrzejewskiej w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pobitej kobiety. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pomiędzy 44-letnim mieszkańcem bloku a 61-letnią kobietą doszło do szarpaniny, w trakcie której mężczyzna zadawał kobiecie uderzenia. Pobita 61-latka trafiła do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarła – informuje asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Policja zatrzymała 44-latka, mężczyzna był nietrzeźwy, miał w organizmie 3 promile. Policja aktualnie  prowadzi w tej sprawie czynności i ustalenia pod nadzorem prokuratora.

Zobacz również

Na rondzie na Warszowie instalowane są latarnie. Będzie bezpieczniej

Informowaliśmy w tym tygodniu o fatalnych warunkach na rondzie na Warszawie. Tamtędy jeżdżą kierowcy ciężarówek …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.