Strona główna / Lokalne / Pobita 61-latka zmarła. Sprawca leży w szpitalu

Pobita 61-latka zmarła. Sprawca leży w szpitalu

Co za tragedia! Mężczyzna zaatakował kobietę. Konającą przewieziono do szpitala. Lekarzom nie udało się uratować rannej. Do zdarzenia doszło po południu w prawobrzeżnej dzielnicy Świnoujścia w budynku przy ul. Modrzejewskiej. Na miejsce wezwano policjantów. Mężczyznę udało się zatrzymać. Oprawca trafił do szpitala. Jest pilnowany przez policjantów.

Według nieoficjalnych informacji, po południu pod blok przy ul. Modrzejewskiej 20 podjechał patrol policji i dwie karetki.

– Dziś około godziny 13.00 interweniowaliśmy w bloku przy ulicy Modrzejewskiej w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pobitej kobiety. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pomiędzy 44-letnim mieszkańcem bloku a 61-letnią kobietą doszło do szarpaniny, w trakcie której mężczyzna zadawał kobiecie uderzenia. Pobita 61-latka trafiła do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarła – informuje asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Policja zatrzymała 44-latka, mężczyzna był nietrzeźwy, miał w organizmie 3 promile. Policja aktualnie  prowadzi w tej sprawie czynności i ustalenia pod nadzorem prokuratora.

Zobacz również

Wiewiórki potrzebowały pilnej pomocy. Okazało się, że jest problem z szybkim działaniem

Jest problem z szybkim udzielaniem pomocy dziko żyjącym zwierzętom w Świnoujściu. Ostatnio pomocy potrzebowały małe …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.