Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Dni Otwarte Funduszy Europejskich

[ZDJĘCIA i FILM] Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Północna Izba Gospodarcza w Świnoujściu i Powiatowy Urząd Pracy zorganizowały Dni Otwarte Funduszy Europejskich w ramach: „Dni Otwartych Północnej Izby Gospodarczej w Świnoujściu”.  Spotkanie zorganizowano w czwartek w hali Basenu Północnego przy ulicy Jachtowej. Zaproszeni eksperci opowiadali i nowych konkursach i dostępnych środkach unijnych, finansowaniu osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, dofinansowaniu na tworzenie nowych miejsc pracy, nowych referencyjnych produktach finansowych dla firm, poręczeniach i pożyczkach za 0 zł.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Urzędu Zamówień Publicznych, Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie, Funduszu Pomerania, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Punktu Informacyjnego – Fundusze Europejskie,  Kancelarii Art of Business, Banku Ochrony Środowiska, SGB Banku Spółdzielczego w Goleniowie.

W południe przeprowadzono szkolenie z zakresu zmienionych przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych. W hali portu jachtowego można było obejrzeć prezentację jednej z najlepiej prosperujących firm w Świnoujściu – Poltramp Yard S.A.

Przedsięwzięcie miało na celu upowszechniania wiedzy z zakresu możliwości rozwoju przedsiębiorczości, uwzględniając takie obszary tematyczne, jak pozyskanie funduszy i wdrażanie projektów inwestycyjnych, bądź wdrażanie innowacji w przedsiębiorstwach. Partnerami przedsięwzięcia były: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świnoujściu oraz Miejski Dom Kultury w Świnoujściu.

Uczestników Dni Otwartych zapraszamy serdecznie do udziału w drugim wydarzeniu pod nazwą „Wieczór nad Zalewem”, które odbędzie się dnia 30.09 2016 r. (piątek) w Karczmie Rybnej „Rybaczówka” przy ulicy 1 Maja 23, 72-603 Świnoujście- Karsibór. Tego dnia wspólnie otworzymy Rezerwat Sztuki w Rybaczówce!

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.