poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Więcej wpływów z opłaty uzdrowiskowej

Więcej wpływów z opłaty uzdrowiskowej

O ponad 430 tys. złotych więcej wpłynęło do kasy miasta z opłaty uzdrowiskowej niż przed rokiem. Jak poinformowano podczas ostatniej sesji rady miasta, do połowy maja na konto miasta wpłacono blisko 4 mln złotych. W rezultacie miasto na przyjeździe turystów zyskało aż 8 mln złotych. To dlatego, ponieważ połowę tej kwoty to środki z budżetu państwa.

Wpływy z opłaty uzdrowiskowej mogłyby być jeszcze wyższe, gdyby nie szara strefa. Właściciele apartamentów bowiem nie zawsze odprowadzaj ja do kasy miasta.

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

4 komentarze

  1. Będziecie mieli więcej kasy z opłaty uzdrowiskowej jak powstanie terminal i ludzie przestaną przyjeżdżać do NATURY 2000.

  2. Tylko, żeby pani Michalska tych pieniędzy nie przeputała na głupoty.

  3. Mieszkaniec Warszowa

    Zdecydowanie byłoby więcej kasy z opłaty uzdrowiskowej gdyby przeciwnicy terminala kontenerowego prawidłowo pobierali opłatę od swoich gości, a nie latali z dziwnymi transparentami po mieście

  4. Mieszkaniec Warszowa

    Zdecydowanie byłoby więcej kasy z opłaty uzdrowiskowej gdyby przeciwnicy terminala kontenerowego prawidłowo pobierali opłatę od swoich gości zwolennicy, a nie latali z dziwnymi transparentami po mieście

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.