Strona główna / Lokalne / Więcej wpływów z opłaty uzdrowiskowej

Więcej wpływów z opłaty uzdrowiskowej

O ponad 430 tys. złotych więcej wpłynęło do kasy miasta z opłaty uzdrowiskowej niż przed rokiem. Jak poinformowano podczas ostatniej sesji rady miasta, do połowy maja na konto miasta wpłacono blisko 4 mln złotych. W rezultacie miasto na przyjeździe turystów zyskało aż 8 mln złotych. To dlatego, ponieważ połowę tej kwoty to środki z budżetu państwa.

Wpływy z opłaty uzdrowiskowej mogłyby być jeszcze wyższe, gdyby nie szara strefa. Właściciele apartamentów bowiem nie zawsze odprowadzaj ja do kasy miasta.

Zobacz również

Kredyt hipoteczny z 20% wkładem własnym

Pobieranie kredytów hipotecznych z roku na rok staje się coraz popularniejsze w naszym kraju. Mimo …

4 komentarze

  1. Będziecie mieli więcej kasy z opłaty uzdrowiskowej jak powstanie terminal i ludzie przestaną przyjeżdżać do NATURY 2000.

  2. Tylko, żeby pani Michalska tych pieniędzy nie przeputała na głupoty.

  3. Mieszkaniec Warszowa

    Zdecydowanie byłoby więcej kasy z opłaty uzdrowiskowej gdyby przeciwnicy terminala kontenerowego prawidłowo pobierali opłatę od swoich gości, a nie latali z dziwnymi transparentami po mieście

  4. Mieszkaniec Warszowa

    Zdecydowanie byłoby więcej kasy z opłaty uzdrowiskowej gdyby przeciwnicy terminala kontenerowego prawidłowo pobierali opłatę od swoich gości zwolennicy, a nie latali z dziwnymi transparentami po mieście

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.