Strona główna / Lokalne / Więcej wpływów z opłaty uzdrowiskowej

Więcej wpływów z opłaty uzdrowiskowej

O ponad 430 tys. złotych więcej wpłynęło do kasy miasta z opłaty uzdrowiskowej niż przed rokiem. Jak poinformowano podczas ostatniej sesji rady miasta, do połowy maja na konto miasta wpłacono blisko 4 mln złotych. W rezultacie miasto na przyjeździe turystów zyskało aż 8 mln złotych. To dlatego, ponieważ połowę tej kwoty to środki z budżetu państwa.

Wpływy z opłaty uzdrowiskowej mogłyby być jeszcze wyższe, gdyby nie szara strefa. Właściciele apartamentów bowiem nie zawsze odprowadzaj ja do kasy miasta.

Zobacz również

Relaks. Weekendowe Andrzejkowe Spa

Jeśli nie macie planów na Andrzejki, to w Hotel & Spa Trzy Wyspy sprawimy, że w …

4 komentarze

  1. Będziecie mieli więcej kasy z opłaty uzdrowiskowej jak powstanie terminal i ludzie przestaną przyjeżdżać do NATURY 2000.

  2. Tylko, żeby pani Michalska tych pieniędzy nie przeputała na głupoty.

  3. Mieszkaniec Warszowa

    Zdecydowanie byłoby więcej kasy z opłaty uzdrowiskowej gdyby przeciwnicy terminala kontenerowego prawidłowo pobierali opłatę od swoich gości, a nie latali z dziwnymi transparentami po mieście

  4. Mieszkaniec Warszowa

    Zdecydowanie byłoby więcej kasy z opłaty uzdrowiskowej gdyby przeciwnicy terminala kontenerowego prawidłowo pobierali opłatę od swoich gości zwolennicy, a nie latali z dziwnymi transparentami po mieście

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.