Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Morsy rozpoczęły sezon. Wskoczyły do Bałtyku

[ZDJĘCIA] Morsy rozpoczęły sezon. Wskoczyły do Bałtyku

Czekali na to kilka miesięcy. Nadeszła pora, aby świnoujskie morsy rozpoczęły sezon zimnych kąpieli. W niedzielę mieli prawdziwe święto. Wskoczyli do zimnej wody i pluskali się bez żadnych oporów. Tradycyjnie przed wejściem do wody przeprowadzili rozgrzewkę. Dołączyli do nich miłośnicy zimnych kąpieli z Międzyzdrojów, Polic i Szczecina.

2-copyJesień dla morsów to dobra pora roku, bo na dworze nie trzaskają jeszcze siarczyste mrozy i do kąpieli w zimnej wodzie mogą się przekonać osoby, które chciałyby spróbować takiej rozrywki. Warto zostać morsem, jeśli ktoś chce zrobić coś dla zdrowia. Po uśmiechniętych buziach morsów widać, że pluskanie w morzu sprawia im mnóstwo frajdy.

W niedzielę woda morska miała temperaturę 12 stopni Celsjusza. Temperatura za oknem była niższa, bo wynosiła zaledwie 6.

Zobacz również

Takie kolejki po rejestrację auta po raz ostatni? O 7.35 nie było już numerków

W poniedziałkowy poranek przed wydziałem komunikacji w Świnoujściu znowu stała kolejka kilkudziesięciu osób. Pierwsi miejsce …

2 komentarze

  1. to jakaś grupowa paranoja powiązana ze stadnym instynktem ,emocjonalną więzią udawania czegoś wszystkim innym którzy tego nie robią.. tak mi się wydaje patrząc na to wszystko..nie ma tu nic normalnego, to tak jakby nagle niedźwiedź polarny wchodził do ciepłych wodnych gejzerów …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.