Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Morsy rozpoczęły sezon. Wskoczyły do Bałtyku

[ZDJĘCIA] Morsy rozpoczęły sezon. Wskoczyły do Bałtyku

Czekali na to kilka miesięcy. Nadeszła pora, aby świnoujskie morsy rozpoczęły sezon zimnych kąpieli. W niedzielę mieli prawdziwe święto. Wskoczyli do zimnej wody i pluskali się bez żadnych oporów. Tradycyjnie przed wejściem do wody przeprowadzili rozgrzewkę. Dołączyli do nich miłośnicy zimnych kąpieli z Międzyzdrojów, Polic i Szczecina.

2-copyJesień dla morsów to dobra pora roku, bo na dworze nie trzaskają jeszcze siarczyste mrozy i do kąpieli w zimnej wodzie mogą się przekonać osoby, które chciałyby spróbować takiej rozrywki. Warto zostać morsem, jeśli ktoś chce zrobić coś dla zdrowia. Po uśmiechniętych buziach morsów widać, że pluskanie w morzu sprawia im mnóstwo frajdy.

W niedzielę woda morska miała temperaturę 12 stopni Celsjusza. Temperatura za oknem była niższa, bo wynosiła zaledwie 6.

Zobacz również

Święto Wojska Polskiego z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą …

2 komentarze

  1. to jakaś grupowa paranoja powiązana ze stadnym instynktem ,emocjonalną więzią udawania czegoś wszystkim innym którzy tego nie robią.. tak mi się wydaje patrząc na to wszystko..nie ma tu nic normalnego, to tak jakby nagle niedźwiedź polarny wchodził do ciepłych wodnych gejzerów …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.