Strona główna / Lokalne / Pomóżmy ankieterom w badaniach

Pomóżmy ankieterom w badaniach

W toku prac nad nową Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w mieście Świnoujściu zlecono firmie Instytut Badawczy IPC Sp. z o.o. przeprowadzenie badań pt: „Badanie jakości życia mieszkańców Świnoujścia w wieku 50 lat i więcej”. Wyniki badania posłużą do określenia celów polityki senioralnej dla miasta Świnoujście.

–  Badanie jest anonimowe – w raporcie nie znajdą się informacje, które mogłyby wpłynąć na identyfikację Respondentów. Przeprowadzać je będą ankieterzy posiadający stosowny identyfikator oraz podpisany przeze mnie list polecający – informuje Gabriela Poniedziałek –Petruk, dyrektor świnoujskiego MOPR.

–  W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o udzielenie pomocy ankieterom Instytutu Badawczego IPC Sp. z o.o i w przypadku zwrócenia się do Państwa z ankietą, o wzięcie w niej udziału. Państwa zaangażowanie będzie bardzo istotne dla wyników badań, które posłużą wszystkim mieszkańcom naszego miasta.

 

Zobacz również

ETZT. Będą trzy stacje do ładowania elektryków

Trzy stacje do ładowania samochodów elektrycznych powstaną w najbliższym czasie w Świnoujściu. Ogólnodostępne punkty do …

Jeden komentarz

  1. Wielka szkoda,ze nie mozna zrobic tego przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.