Strona główna / Hobby / Piotr i Artur dobiegli pierwsi do mety

Piotr i Artur dobiegli pierwsi do mety

Sobotni (22.10.2016) deszczowy poranek nie zniechęcił biegaczy do porannego rozruchu. Pomimo niesprzyjającej aury na starcie stanęły 43 osoby, a bieg przygotowało 12 wolontariuszy. Do grona wolontariuszy dołączył siedmioletni Kacperek, który dzielnie kibicował biegaczom. Rozgrzewkę przed biegiem poprowadziła Ania.
parkrun15-215 parkrun wygrał Piotr But z TT Szczecin z czasem 20:31, drugi był Artur Rumistrzewicz, trzeci Piotr Kudaś. Wśród kobiet pierwsza przybiegła Joanna Zając z czasem 24:02, druga Laura Łagosz, a trzecia Barbara Sujka. Siedem osób startowało po raz pierwszy, a dwanaście poprawiło swoje rekordy na trasie świnoujskiego parkrunu.
Wyniki dostępne pod linkiem:
http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…
parkrun15-1pgPo biegu, jak co tydzień, na wszystkich czekały pyszne ciasteczka z Hotelu „Trzy Wyspy”, batoniki ufundowane przez Stowarzyszenie Trzeźwościowe „HOL” i ciepła herbata od zespołu parkrun Świnoujście. Niespodzianką sobotniego biegu było losowanie gadżetów i kamizelki biegowej ufundowanych przez Stowarzyszenie Trzeźwościowe Hol i zestawów świec zapachowych od indywidualnych darczyńców. A już za tydzień  kolejny parkrun.

Zobacz również

Nowi strażacy w szeregach Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu

25 listopada 2022 roku w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu odbyło się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.