poniedziałek , 26 września 2022
Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy. Kto zasłużył w tym tygodniu?

Plusy i minusy. Kto zasłużył w tym tygodniu?

+++ Przyznajemy wiceministrowi sprawiedliwości Patrykowi Jakiemu za wstrzymanie eksmisji z jednego z mieszkań w Świnoujściu ojca z niepełnosprawnym synem.

++ Dostaje miasto za zwrócenie uwagi na potrzeby osób niepełnosprawnych. Chociaż jest jeszcze wiele do zrobienia, sygnalizatory dźwiękowe na skrzyżowaniach dla niewidomych to pierwsza jaskółka.

+ Otrzymują wszyscy seniorzy, którzy zamiast siedzieć w domu, wolą uczestniczyć w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Przy okazji plusa otrzymuje Tadeusz Słaby od którego to wszystko się zaczęło.

 

— Przyznajemy osobom, które nie potrafią udzielać pierwszej pomocy. W minionym tygodniu mężczyzna idący z zakupami dostał zawału. Być może, gdyby ktoś potrafił przeprowadzić masaż serca – człowiek by przeżył.

— Dostają niemieccy kierowcy, którzy nie dostrzegają znaków drogowych i notorycznie łamią przepisy ruchu drogowego.

– Otrzymują właściciele sklepów ze zniczami, którzy zawyżają ceny. Ten sam znicz potrafi kosztować w różnych miejscach nawet 3-4 złote więcej.

Zobacz również

Za nami 259. parkrun

W ostatnią sobotę września w Parku Zdrojowym zebrało się 35 ochotników, którzy zechcieli w pięknych …

Jeden komentarz

  1. „— Dostają niemieccy kierowcy, którzy nie dostrzegają znaków drogowych i notorycznie łamią przepisy ruchu drogowego.” To nie oni powinni dostać ten minus tylko nasza lokalna Policja !! za brak od wielu lat umiejętności „wymuszenia” na naszych sąsiadach „za miedzy” nawyku włączania świateł do jazdy dziennej na terenie Polski, niezatrzymywania się na przejściach dla pieszych gdy maja „zielone” światło do jazdy na wprost, parkowania na środku ulicy lub chodnika i zachowywania się tak jakby nasze znaki drogowe były inne od tych u nich, i wiele wiele innych przypadków.
    „– Otrzymują właściciele sklepów ze zniczami, którzy zawyżają ceny. Ten sam znicz potrafi kosztować w różnych miejscach nawet 3-4 złote więcej” ale za co ?? to popyt i podaż decydują o cenach jeśli jest klient żeby zapłacić więcej za ten sam towar to w czym to przeszkadza ??? prosta ekonomia !! gdy wszędzie by była ta sama cena to jeszcze można by było ich posądzić o zmowę cenową 😉
    nawet chleb w każdej piekarni inaczej kosztuje to czemu nie mogą znicze ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.