Strona główna / Lokalne / Milion złotych darowizny na budowę promenady

Milion złotych darowizny na budowę promenady

W ostatnim czasie miasto otrzymało milion złotych darowizny. To działanie prywatnego inwestora budującego hotele przy świnoujskiej promenadzie.

– Jest to zgodne z prawem przekazanie środków -w wysokości jednego miliona złotych- na realizację, przez Miasto, inwestycji budowy odcinka promenady, równoległej do ulicy Żeromskiego, biegnącej wzdłuż inwestycji realizowanej przez spółki Auran i Platinium Resort – tłumaczy Robert Karelus z magistratu.

Zobacz również

Zaginął Günter Schmidt. Szukają także w Świnoujściu

Niemiecka policja prosi o pomoc w odnalezieniu Güntera Schmidta (70) z Zempin, który zaginął 22 …

3 komentarze

  1. zamiast się cieszyć,że ktoś chce coś miastu dać to narzeka jeden z drugim. Ale co się dziwić kołkowiźnie, która jednego zdania bez błędu nie umie napisać.Zarób ten milion i Oddaj komukolwiek , Będziesz zdolny lub chętny to takiego gestu ?

  2. Fajnie darowizna 1 milion a koszt inwestycji nowej promenady to zaluzmy 12 milonow… I prosze gdzie tu logika… A zapomnialem to Swinoujscie.

    • zamiast się cieszyć,że ktoś chce coś miastu dać to narzeka jeden z drugim. Ale co się dziwić kołkowiźnie, która jednego zdania bez błędu nie umie napisać.Zarób ten milion i Oddaj komukolwiek , Będziesz zdolny lub chętny to takiego gestu ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.