Strona główna / Lokalne / Wygrana 10 mln zł w lotto w Świnoujściu to błąd systemu

Wygrana 10 mln zł w lotto w Świnoujściu to błąd systemu

Czułem się tak jakbym sam wygrał te 10 milionów! – mówi sprzedawca w sklepiku przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Monte Cassino. W niedzielę odebrał informację z Totalizatora Sportowego, że w jego kolekturze padła główna nagroda w sobotnim losowaniu lotto. Szczęście nie trwało jednak długo. Po kilku godzinach okazało się, że doszło do pomyłki, a szóstka w lotto padła nie w Świnoujściu lecz w Gnieźnie.

Po sobotnim losowaniu Lotto 10 471 461,80 złotych trafiło do gracza, który prawidłowo typował liczby: 1, 28, 29, 37, 44, 49.  Nowy lottomilioner zawarł dwa zakłady na chybił trafił. Jeden z nich okazał się wart aż 10 471 461,80 zł!

– Faktycznie przez moment pojawiła się w systemie wewnętrznym informacja o tym że wygrana padła we wskazanej przez Pana kolekturze, jednak w ciągu 40 minut została ona sprostowana. – tłumaczy zamieszanie rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego.

Zobacz również

Spłoszony koń uciekał uciekał ulicami Świnoujścia

W niedzielne popołudnie policjanci, patrolując rejon Wybrzeża Władysława IV, dostrzegli machającą kobietę, która poinformowała ich, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.